Alte știri din fotbal
Gigi Becali pune pe masă 1,5 milioane de euro pentru fotbalist » Cine îi face concurență la transferul #6
0
George Blay, fostul fundaș al lui Dinamo, a murit la vârsta de 45 de ani
2
Nou-promovata Poli Timișoara a câștigat amicalul cu formația din Serie A
2
Toate transferurile verii în Superliga » FCSB s-a repliat în mercato
11
Știri din fotbal internațional
U Cluj - Brann, noi speranțe pentru „Șepcile roșii” în exil » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
FC Alashkert - CFR Cluj, în turul 2 preliminar Conference League » Ardelenii debutează în noul sezon din cupele europene
0
Are 18 ani, a ieșit din sferturi la Mondial, dar Pițurcă îl vede cu potențial peste Rodri: „Are assisturi, goluri, mijlocaș modern”
0
Statisticienii au calculat: ce șanse mai au oltenii să răstoarne „dubla” cu Levski Sofia
0
Lifestyle
Wanda Nara a trecut prin şocul vieţii: „Au intrat direct în dormitorul meu”
0
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
0
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Statul n-a fost în stare să vândă casa lui Gheorghe Dincă, ajunsă o ruină ...
Libertatea
Filmul de groază care i-a îngrozit pe internauți înainte de lansare. ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Cod portocaliu de ploi torențiale, vijelii și grindină în Tulcea. Sunt 13 ...
Libertatea
40.000 de suporteri????????:))))))))))))))))))))))))))) ce gluma buna !!!dinamo nu are in toata Romania 40.000 de suporteri...STEAUA SARBATORESTE ATUNCI CAND ARE CHEF SI UNDE ARE CHEF ..faptul ca va fi huiduita inseamna lipsa de respect si civilizatie....daca huiduie dor ei se fac de rusine in fata intregi tari,,,dar oare stiu ei ce e rusinea????
cu siguranta ca vor fi stelisti in tribune,in afara de cele 3000...si eu de ex.,in tur am stat la tribuna a doua si mai erau dinamovisti pe acolo,dar am stat cuminti:)...ce mai conteaza...am fost pe stadion si totul a fost ok chiar daca nu m-am putu bucura cand am dat gol..asa vor fi si stelistii...
Si ce mandrii sant unii suporteri dinamovisti de faptul ca cica ar fi un pericol pentru stelisti.... adica sant mandrii ca stiu sa se comporte ca niste inapoiati mintali!!! Oare cand va fi pedepsit cum trebuie huliganismul???? Si vom vedea un huligan condamnat la vreo 7-8 ani cu executare????? indiferent cu ce echipa tine , poate fi si stelist , dar imi doresc ca prostii sa se mai potoleasca cu violenta asta absurda!!!
frumos spus! si cred ca la fel ar fi spus si cei de la steaua... nu cred ca e bine sa fie incoronata steaua sub un cor de fluieraturi... cred ca nimeni in situatia lor nu si-ar fi dorit asta ... nu ca nu ar merita TITLUL ei anul asta au fost nr. 1 felicitari!!! dar e mai bie sa fie felicitati cad vor fi ei gazde ca sa se bucure pe de plin de succesul lor! forzza DINAMO!!!
pai si eu ce spuneam, cu siguranta cifrele vor fi asemanatoare ca si la steaua dinamo, si atunci au fost multi dinamovisti, nu ma pot pronunta daca vor veni mai multi stelisti decat ati fost voi atunci, e posibil si da si nu, ideea este ca lucrurile vor fi asemanatoare din punctul asta de vedere, asa ca este imposibil sa fie cat zice acel anehlache, era o mica exagerare, probabil, oricum nu este relevant, omu a zis bine, si este bine in primu rand ptr steaua, una e sa sarbatoresti un titlu` cand ai stadionul plin cu stelisti alta e cand e doar 30% plin cu steliti sau chiar si 50% dca ar fi tot nu e bine, pentru ca trebuie sa ne bucuram impreuna de titlu`, sa fie stadionul full.
in sectorul rezervat galeriei nu se vind decit nr de bilete aprobat ,poate sa fie online sau de la casele stadioanelor ,corect poate sa vina aleator in tribune si stelisti rapidisti ,dar nu o sa formeze un grup ,stadionul o sa fie plin la refuz sint sigur,cum in tur au fost si vreo 10 mii de dinamovisti in sectoare diferite si acum posibil sa fie si stelisti
ai inteles gresit, eu n-am spus ca dinamovistii n-ar fi putut veni 50 de mii la meciul cu steaua, logic ca ar fi venit, problema este alta, destul de simpla pe care voi nu vreti sa o vedeti! biletele au fost puse la vanzare in mare majorutate ON LINE, deci? la libera vanzare, asta nu i-a impiedicat pe stelisti sa nu cumpere bilete! atat tot, e atat de simplu! ce-o fi asa greu? deci mi-e greu sa cred, pt mine practic mi-e imposibil sa cred ca pe langa cei 4 mii de stelisti din peluza nu vor fi macar 10 mii in tot stadionul, tine doar de cat de repete iti cumperi biletu`, nu te intreaba nimeni daca tii cu steaua sau dinamo cand cumperi bilete, spre exemplu mie IERI mi-au fost livrate deja!
omule, cum au intrat e prb lor, nu uita ca in romania e posibil orice, eu iti spun ce am vazut cu ochii mei, si eu m-am mirat, iti dais seama ce cei de la paza au facut bani bunti atunci, probabil! nu trebuie sa ma crezi, crezi ce vrei! poti intreba pe altii care au fost la meci, nu cred ca are sens sa continuam discutia, eu iti spun ce am vazut eu si cei de pe stadion, tu crezi orice vrei tu , nu este prb.
CEZARE, am bilete la tribuna a doua , sector centra cu inca doi amici,nu mi-e frica, am fost eu julesti darminte pe `mall arena` plus ca eu estimez ca vor fi minim 10 15 mii de stelisti raspanditi prin stadion, asa ca daca nu te duciin galerie la dinamo, ca si stelist zic, n-ai ce sa patest, in afara de asta, eu nu-s bataush, sunt pasnic dar sa fiu sincer e greu s-o iau,daca-s incoltit e jale:D lovesc bine cu ambele maini, plus ca ma duc cu 2 sportivi, un fost practicant de kick box si un actual practic de kick-boxing , whu-shu si toate prostiile alea greu de pronuntat , lupta in galele k1 si-l poti vedea si la tv, iti zic numele in privat daca tii mortish. Forza Steaua! Spre 26!
Explica-mi si mie cum pot trece 10.000 de oameni fara bilet de cordoanele de ordine si de paza de la turnicheti? Cam de cate "ambulante" aveati nevoie? Putem sa-i acuzam de multe pe MM si pe cei din conducerea stelei, dar nu cred ca sunt atat de cretini sa riste o suspendare din cupele europene. UEFA nu se joaca atunci cand vine vorba de siguranta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.