Alte știri din fotbal
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Fostul campion cu FCSB pleacă după un sezon și 15 meciuri disputate
0
Îl cunoaște bine pe atacantul luat în calcul de Dinamo și dă verdictul: „Nu poate fi titular în acest moment”
1
De necrezut unde ar putea ajunge Murgia, la un an de când Dinamo, Rapid și FCSB se băteau pe el!
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
O inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane
0
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Iar tu numitul Gabriel Popescu esti un pup.in.cur.ist absolut! Spor la lins!
Capata el astazi un mandat insa nu il va putea duce la capat deoarece la 66 de ani vine scadenta si scapam de el!
traim intr-o tara de cascadorii rasului condusa de niste NON VALORI iar fotbalul nu face exceptie. cat va sta comunistul asta ordinar de mitica si mafiotul de sandu la frf nu vom avea nimic. si cat timp vor exista ziaristi pe post de slugi vom avea viata de CACAT. MI-E GREATA DE FOTBALUL NOSTRU PT CA IN FRUNTEA LUI SUNT NISTE OAMENI SLAB PREGATITI SI NISTE PAPAGALI COMUNISTI. SA VA DUCETI LA DRACU CU TOTI!
toti care il voteaza pe dragomir sunt niste prosti si se complac cu situatia fotbalului din ziua de azi...numai regrete
Buna ziua, Desi va deranjeaza, este foarte corect, cum se procedeaza.Voua ziaristilor nu va place , pentru ca nu este scandal, insa Dl DRAGOMIR este un mare manager.Si o mare personalitate, printre atatea nulitati publice. Felicitari !
Buna ziua, Desi va deranjeaza, este foarte corect, cum se procedeaza.Voua ziaristilor nu va place , pentru ca nu este scandal, insa Dl DRAGOMIR este un mare manager.Si o mare personalitate, printre atatea nulitati publice. Felicitari !
Dobitocilor, Timisoara nu a fost favorizata cu nimic....nu exista sanctiune de suspendare de teren pentru aprinderea de torte fara aruncarea lor in teren.
Si GSP.RO ce-a facut? "Cinstitii" nostri ziaristi carora le pasa de sport au reusit sa faca o lista de "numai" opt hotarari ilegale ale LPF condusa de Mitica Dragomir. Am ajuns ca fotbalul romanesc sa fie de rasul Europei!! De ce? Din vina FRF, LPF si cu contributia mass-mediei din Romania care de 20 de ani promoveaza numai non-valorile!! Si nu numai in sport, ci absolut in orice domeniu! Poate urmatorii 20 de ani vor aduce schimbarea mult visata in Decembrie 1989! de la
Il doare pe Mitica la banana de comentariile noastre.
uite asa o sa ne uitam la alte campionate inca 4 ani de acum in ainte. la noi o sa fie acelasi fotbal murdar organizat de mafia mitica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.