Alte știri din fotbal
Cine este femeia care l-a cumințit pe fostul atacant dinamovist și i-a spus „DA” în Bahamas! Urmează să devină părinți
0
Fostul rapidist, lăudat pentru victoria obținută de U Cluj în Giulești: „A vrut să demonstreze că l-au pierdut ușor”
0
Plecarea lui Ștefan Târnovanu de la FCSB, discutată de impresar: „Problema e că nu va mai lua banii pe care ar fi putut să îi ia”
0
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
Ei sunt cei mai corecti, ei nu au fost niciodata comunisti (decat vreo 80 de ani), ei nu au facut niciodata blaturi (decat intre 1945 si 2012), ei au fost mereu persecutati (desi in anii 50 au luat titlu "la ordin" de la Dej si in anii 1990 pe televizoare Samsung), ei nu au patron comunist, ei nu sunt de alte etnii, ei sunt toti suedezi inalti, blonzi si cu ochii albastrii....stim povestea. Altii sunt rai, nu ei.
Hai sa fim seriosi.Rapid e pe locul 8 ,CFR nu =i poate bate ( cum o fi cum n=o fi franarii clujeni sunt cei mai buni din ultimii 10 ani!!_ ) si gata retrogradarea .Niciodata ! O echipa puternica OK prost administrata !!! ,dar nu se pune problema! Incercati altceva !
zici 5teOAIA si tragi apa........... CINE TINE CU 5TIAUA sa-i f000tem familiaaaaaaaaaa.......... aleeeeeeeee aleeeeeeeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee
Lita Dumitru nustiu ce abereaza p'aicia, mai bine si-ar vedea de lungul nasului, mai bine ar vedea ca pe la ora 8 intra de tura :)))))))))))))) ca jucator are respectul meu dar ca bagator de seama este un nimeni, a fost la centrele de copii si juniori si nu a facut nmk, l-au dat parintii afara :))))))) iar ca sofer de duba nu-i nicio rusine :))))
ar fi pacat sa retrogradeze, au fost derbyuri frumoase cu rapid.
Dacă anul ăsta grupul Intact nu intră în insolvență și nu dă faliment, sigur anul viitor. Cam așa și cu cu Liță Dumitru.
Pacat de fpstul jucator Dumitru.Astazi ajunsese sofer prin Germania.Nu ca ar fi o rusine.Dar nu prea il mai baga nimeni in seama.In afara de GSP.Probabil nu au ce sa scrie si stiu ca suna socant o astfel de stire.Se mai mira ca nu ii cumpara nimeni.
Lita s-a invatat sa bata campii.Nu are cum sa retrogradeze anul viitor ,clubul Rapid ,va retrograda cu siguranta anul asta.Nu-l vad eu pe Copos sa bage pana pe 31.03.2013. 1,8 mil euro doar de amorul artei.
asta a lasat steaua in pace si acum sa apucat de rapid ::)))
Argumente.....de palavrageala sunt saturat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.