Alte știri din fotbal
Alexandru Cîmpanu a plecat din Superliga și a fost prezentat la noua echipă
4
Unirea Slobozia - Universitatea Craiova, primul meci în nocturnă pe „1 Mai” » Echipele de start
0
Promisiunea lui Dani Coman, dacă FC Argeș o lasă pe FCSB în play-out
3
„Mi-a zis să nu mai deschid gura” » Bogdan Andone a explicat de ce a fost eliminat și l-a „împuns” pe Alibec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
La nici 6 luni de la divorț, fostul jucător de la FCSB și-a găsit alinarea în brațele ispitei de la Insula Iubirii
9
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Nemții plâng după Julia Sauter, după ce s-au descotorosit de ea. Mesajul ...
Adevărul
Aurel Țicleanu, despre stenogramele explozive cu Craiova Maxima: „M-am ...
GSP SPECIAL
Văduva lui Gabriel Cotabiță, reținută într-un dosar de proxenetism: ...
Libertatea
hajra Kolozsvar, boszam a olah szatokat
Pentru toti handicapatii indiferent ca sunt bucuresteni, ardeleni, tigani,(stelisti, rapidisti, timisoreni, clujeni etc), care nu au pic de cultura si nu cunosc termenul "civilizatie", sa stie ca instigarile, injuriile, limbajul violent sau "balariile" pe care le debiteaza pe cale orala, nu fac decat sa incite si sa dovedeasca cat de "inapoiati" sunt astfel de fenomene. Lasati dracu rautatile astea ca ati facut din sportul asta numit fotbal, un balci. Nu faceti decat sa imprastiati scarba in jurul vostru si sa indeprtati si cea mai mica farama de civilizatie care a mai ramas in randul microbistilor. Cu cea mai a dracu scarba pentru toti needucatii care se dedau la acte de teribilism ieftine, o simpla urare. Sa va fie de cap, idiotilor
bucuresti e capitala noastra ne pisam pe ungaria voastra !!!!
si apropo sti ce marfa e sa joci o semifinala uefa 2 ori in liga :X:X: e belea sti e narfa fate da mai marfa e sa te scoata famagusta din primut tur echipa de gogsari din pomi au venit si au umilit super echipa ungurilor:)))
+pt ala care vrea moartea lui laca bai palmfletare laca are singrur titluri cati o sa faceti voi in 100 de ani ma ratatulor voi vb de imputiti ca va imbracati ca in evu mediu ca un ungur pascani care e vai morti lui si un taran de rasa muresan 2 fatalai si cu jucataori de mana a 2a pacat ca nus echipele din buc in formna ca ertati pe 4 cu echipa aia de desculti va-u facut praf brasovu au tras arbitri cu voi cacatilor muie cfr muie la unguri
Voi nu aveti unde sa postati pishA_mash pe voi de unguri ratati ... facetziva site si numai postati ratatilo_r.sa ne suge_ti pu_la la toti stelisti si sa va fu_tem mamele
M_uie chefere!!! M_uie la unguri si lui muresan
Lacatus asta abereaza la fel de mult ca sefii sai Bekali si Argaseala..nu face decat sa puna paie pe foc...dar la ce IQ are nu-i de mirare!!!!!!!
Daca un fan se incita vazin.d-ul pe un altul ca sta pe banca atunci e un om fara creier. Fotbalul e un spectacol nu un razboi, venim la stadion pentru a vedea un spectacol sportiv, iar daca cineva vine pentru scandal atunci e un cretin. Sau poate vreti sa raminem fara stadion.
De unde va foarte aproape de Ardeal,pe langa sibiu...un oras mic si foarte frumos
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.