Alte știri din fotbal
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Echipele de start
0
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Ce și-a amintit Sorin Cârțu
1
Rezultate în etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB și Leo Grozavu, învingători la debut. Chirilă și Oprița, învinșii rundei. Clasamentul
14
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Radu Drăgușin întoarce foaia » Ce schimbări face Grosso în apărare
0
Ce meciuri în prima etapă din Liga Campionilor! Chivu îl înfruntă pe Mourinho » „Țintarul” complet al grupei unice
0
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League. Gol în minutul 24
0
Jose Mourinho: „Știu cine trebuie să ia Balonul de Aur. Nu joacă la PSG sau pentru Spania”
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Ba ? Corsicane ? Vzi ca eu sunt din zona magheru . Banui ca stii bulevardul magheru ,, nu ? Ba ? Daca nutii tu iti spun eu acuma e la mii de km distanta de bucuresti . Ba ? Rapidul n perioada Copos a iesit de 3 ori vicecapiona a Romaniei ! Pai si ce vina are daca ti pierdut campipnatele alea la " mutatza" !! Stii a Rapidul a cistigat in perioada asta de 4 ori Cua Romaniei si a mai jucat si 2 finale !! Stiai ca ati mai cistigat si Super Cupa de 4 ori ! Stiai ca ati mai pierdut 2 finale de Cupa si 2 e Spercupa ! Siai ca ati fost la un pas de o semifinala UEFA !
Paiiiiii "CaleaVictoriei" , cu tot respectul frate , dar cele 2 titluri cistigate PLUS cele 2-3 pierdute "la mustatza" . plus cele vreo 3-4 pe care Copos NU a vrut sa le ia pentru ca stia ca Rapidul probabil nu va ajunge in grupele CL dar el ar fi trebuit sa plateasca niste prime grase... fac cam 8 titluri... mai mult sau mai putin. Acuma , eu nu zic ca-mi place de Corsicanu' dar sa fii sigur ca are idee de fenomenul fotbal mult mai mult decit marea majoritate a suporterilor si MAI ALES a oamenilor de fotbal , PLUS ca are un discurs si o cursivitate in fatza camerelor de luat vederi pe care CEI MAI MULTI politicieni SI oameni de fotbal nu o au. Hai sa nu vorbim numai de d
Sper ca nu faci aluzie la "Mustata" din Nord Steaua. :))
...de care rapidistii sint mindrii (pr bune dreptate). restul este can-can.
Corsicanu asta e un mare DEMAGOG !! Auzi la el !! Cica ? Domne, Copos in astia 20 de ani ar fi trebuit sa cistige minimum 8 campionate !! Ba ? Corsicane ? Daca ai fi zis minimum patru atunci poate as fi zis Respect !! Asa ai cazut nota la BAC ! In plus esti asa habaranist incit nu stii ca Rapidul a pierdut in perioada asta 2,3 titluri la "mustazta" iesind vicecampioni .
"BARAJUL" dintre o echipa,Rapid = RETROGRADATA de DURU+SANDU(lipsa SPAGA) cu o echipa CHIAJNA=retrogradata SPORTIV(punctaj;care si-a si exprimat DORINTA de fuziune cu RAPID) are SCOPUL tot al unei SPAGI=ULTIMA SANSA(care poate fii si penultima in caz de esec Rapid,respectiv FUZIUNE+acoperire "fraude din bani publici Chiajna").....ATENTIE LA NEATENTIE = NU poti intra in fotbal FARA SPAGA(vezi Sachelarie/Iancu etc.).....
mason nu stiu daca este, dar mare sigur e... :P
dj tu esti o exceptie,cu referire la comm-ul de mai sus, in rest...cu tot regretu' pt tine, asta e viata:)))))trebuie sa-i suporti si pe ei:)))))))
Gigi corsicanu e cel mai mare mason de acolo! :)))))))))
e logic...doar toti,aproape toti,cu mic,mici exceptii sunt 'dirijati' de NN pe 'faisbuc'i.si asta la modul cel mai serios.majoritatea il au in 'lista',iar el le da 'ordine':))) us...1001 de nopti:))))))se leaga de toate echipele pe faisbuci.el le injura,iar postacii il aplauda. suporteri copy-paste:))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.