Alte știri din fotbal
Semne de întrebare, nu răspunsuri! 7 detalii despre Dinamo înaintea startului campionatului » Ce transferuri intră în primul 11
2
Universitatea Craiova - U Cluj, duel total pentru Supercupa României » Toate informațiile înainte de meci
4
Thomas Neubert cere o revoluție: „Suntem pregătiți. Trebuie o schimbare majoră”
2
Legenda Craiovei, nemulțumită înaintea Supercupei României: „Nu trebuia să se joace”
2
Știri din fotbal internațional
Un cititor pe buze a descifrat discursul furibund al lui Thomas Tuchel către jucătorii Angliei: „Pierzi mingea de fiecare dată”
0
Partenera lui Jayden Adams rupe tăcerea după moartea care a zguduit lumea fotbalului mondial: „Nu ai fost doar dragostea vieții mele...”
0
Bonusuri colosale » Cât ar primi jucătorii Angliei și Thomas Tuchel în cazul câștigării CM 2026
0
Cum era numit Lionel Messi în cantonamentul Egiptului de la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
5
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
1
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
4
Cel mai neperformant aeroport din România: 80 de pasageri în 2026. Statul ...
Libertatea
De ce a devenit meditația o dependență națională? Explicația unui psiholog
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în jumătate de țară din această seară. ...
Libertatea
dinam0 nu joaca NIMIC, n-au fata de campioana, n-au joc de campioana, e o chestiune de timp ca in RETUR sa se aleaga praful de tot ! Sunt echipe mult mai asezate si care joaca mult mai constant , vezi CFR si Crrapid ! Nu va agitati, caini-cocliti, veti fi doar "campioni de toamna"...e tot ce puteti realiza in acest an, probabil cupa s-o luati ptr ca aveti culoar favorabil ! Titlul ? ura si la gara....cum spuneam !
*de acasă
Eu mă gândeam că mai bine jucau fotbal în avion că nu mai au stadion. Așa nici fanii nu-l mai înjură pe Gigi la meciurile e acasă :))
E greu să îngori o echipă care are 11 puncte peste voi în clasament și peste toate mai e și rivala de moarte :)) Lucrurile astea sunt umilitoare și nasc frustrări :)
Foarte tare !!!!! Steoaia NU ARE stadion dar zboara cu avion personalizat ! :))))
cred ca mai bine ii ignori.
Ma gandesc daca acel abtibild mai este pe aeronava. Cica "personalizat"! Bai baieti, cam asa arata unul personalizat: ://www.sportlaminut.ro/fotbal-extern/cupa-mondiala-plimbata-cu-avion-personalizat-5800118 Cineva umbla cu oaia vopsita si nu o sa ajunge nicaieri daca spalati lana in apa asta mica pe care o descrieti ca fiind imensa si involburata. :)) Ce penibili!
Dacă aruncați o privire peste clasament înainte de a scrie articolul vedeați că e pe locul 7, nu pe 6.
DAU MULTA MUIE LU dINAMO MA CAC PE FATA VOASTRA DE JAVRE ROSII
si tu corectezi pe altii? `scri` si `mata` anal`fabidiotule de ziua 7-a.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.