Alte știri din fotbal
Vineri se joacă al doilea meci de play-off în Liga 2 » Programul complet al rundei
5
Clubul de tradiție, la răscruce » Tratative cu arabi și italieni pentru vânzare, dar și variantă de coșmar
0
Ioan Ovidiu Sabău, despre numirea lui Gheorghe Hagi în funcția de selecționer: „Așteptările sunt foarte mari”
0
Ținta neașteptată a celor de la FCSB! Un jucător din Liga 2 a intrat pe radarul campioanei
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Pornind din liga a patra? :))) Si nu cred ca e nimeni naiv sa creada ca toti banii aia vor merge la echipa de fotbal! Nu in Romania!!!
Si atunci daca ai 40 de milioane, de ce sa se termine in 4 ani? Se inmultesc.
Ce s-a adeverit Cataline? Ce a castigat Talpan? A distrus numele Steaua...in rest nimic...praful de pe toba, pe Jiji il doare la basca, pentru el conteaza banul si suporterii sufera...
cu ce visez,ca daca pune csa-ul mana pe Steaua in liga 1,ar castiga tot,santajand celalte echipe?
Mai ramane sa gaseasca pe cineva dispus sa plateasca! :)))
Omul e putin confuz, a spus ca a asteapta ca jijel sa castige nu stiu ce proces in Septembrie, apoi a mutat data la 30 noiembrie, insa tot nu m-a lamurit exact care proces. El vrea sa faca pe Mama Omida cum am facut io in Iulie trecut, doar ca in cazul meu totul s-a adeverit, inclusive datele :-)))))
Talpan ala ii dus cu pluta! Nici nu stie sa vorbeasca...l-am auzit la TV, zici ca-i pitpalac! Au castigat procesele cu sferele de influenta, nu cu papagalul ala!!!
Ala din senat nu se pricepe. Marca are o valoare deja, orice alte performante cresc valoarea ei. De scazut nu are cum performantele 1947-2003 exista deja.
pai nu ai vazut ce a spus talpan,ca vrea echipa si locul lui becali din liga 1.
Pai si ce, am zis eu ca n-a castigat? E pe plus de cand a luat Steaua...am mai zis-o!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.