Alte știri din fotbal
Începe agitația la FCSB » Pe cine sacrifică formația campioană după ultima decizie a lui Becali
0
Nu Vătăjelu! El este fundașul român transformat într-o prioritate la Dinamo
0
Gonit de Rapid, dorit de Dinamo: „E o opțiune pentru Kopic”
2
Andrei Nicolescu a venit cu noi informații despre primul transfer din 2026: „E român!”
1
Știri din fotbal internațional
Un nou rezultat rușinos pentru Manchester United » Ruben Amorim: „Nu voi apela la nicio scuză!”
0
Arsenal - Aston Villa 4-1 » „Măcel” pe Emirates: Arteta i-a spulberat visul de titlu lui Unai Emery
1
Roche și Kiki au pierdut, dar au trecut în faza următoare la Cupa Africii pe Națiuni
0
Cristiano Ronaldo a înscris un gol bizar, dar Wijnaldum i-a stricat seara
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Tezaurul mai puțin știut al Apusenilor. Singurul loc din România unde se ...
Libertatea
Escaladare fără precedent: cercul lui Putin îl amenință pe Zelenski cu ...
Adevărul
Cine a fost cel mai bun sportiv din lume în 2025? 6 reporteri GSP ...
GSP SPECIAL
Irineu Darău o apără pe Adriana Miron, șefa sa de cabinet, condamnată ...
Libertatea
CONTINUARE - cecauta d-le Lovin la Steaua? Aseara l-ati bagat cand scorul devenise 1-1. Pai uitati-va d-le ca acestui jucator ii sunt necesare doua miscari pentru a prelua balonul dupa care intra intr-o mare criza de idei ce sa faca cu el. Ati adus unjucator de 2 mil de euro si doriti acum sa il distrugeti dvs care sunteti un antrenor execrabil. Sunteti simbolul Stelei dar la antrenorat nu va pricepeti si G.Becali va raspunde cu pierederea de voturi pierdera campionatului.
Campionatul s-a pierdut aseara. L-au pierdut Lacatus si Becali. Lacatus pentru faptul cum alcatuieste echipa,iar Becali pentru declaratiile care le face care afecteaza echipa.Pai d-le Lacatus daca s-a izbit mingea de Pepe Moreno si a intrat in poarta de vreo trei aceasta inseamana ca trebuie sa il tineti titular meci de meci. Acest bezmetic care este Mendoza care pierde nenumarate mingi care nu face faza defensiva chiar trebuCuie tinut in teren numai ca este un bun executant al cornerelor? C
mai bine mergeti si frecati-i toiagul stapanului vostru,lustruiti-l bine ca poate va plateste oiţelor care sunteţi.nu mai este mult si va ştanţează ca oile, o sa aveti cercei identici cu cod de bare,numai asa o sa-si stranga turma,si o sa aibă o goarnă si pe smarandescu caine ajutor. sunteti praf si o sa ajungeti varză
steaua nu a putut sa invinga un portar anemic rau de tot, cica il bagau pt fazele fixe unde e inalt... dar la corneru din care a inscris steaua a fost pe nicaieri si singurele mingi aparate au fost cele pe directia lui , altfel pe langa poarta sau golul atata tot ........ in rest steaua e slabutza fara golanski sau fara morenoD . se vede ca i-a cam parasit norocu
Steaua nu este nici macar la nivelul rezervelor lui poli o sa mai vedem si craiova si dinamo asta este mai sunt si echipe care nu vor banii lui becali in 1923 s-a nascut o legenda!!!!!!
pe mine ma surprinde iarasi mass media ca au trecut foarte usor peste episodul :uta - cfr ... toate privirile sunt pe steaua ,eu sunt privirile pe presa .nu sunteti corecti ,nu sunteti echidistanti .nu ne trebuiesc argumentari duse pana in neant .Eu nu mai cumpar presa de sport din romania .Unele lucruri nu se calca in picioare ne niste neica-nimeni si neo-bloggeri(sau borgi)
corect anti-stelist,asa cum am ajuns si eu.fiecare tine cu echipa lui si e impotriva stelei. asta merita,nu sa joace in CL. sper ca toata romania sa vada ce fel de echipa e si sa fie toti anti steaua ca poate se desfinteaza si ne lasa in pace,sau se retrogradeaza la cerere
poate in groapa cu oi din ghencea, in groapa cu lei o sa veniti voi sambata , la Craiova
De CRS pe 23.04.2008 la 09:35#108 CEA MAI FERICITA ZI DE MARTI !!! AM SPART STICLE , PAHARE , I-AM HUIDUIT PE TOTI STELISTII , INCLUSIV PE PRIETENII STELISTI CU CARE AM VAZUT MECIUL... EXCELENT. HAI CFR !!!! DE LA TULCEA UN MARE ...MUIEEEEEEEEEEEEEEE STEAUA !!!! exemplu de anti stelist :))
2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!CFR CAMPIOANA 2008!!!!!2008!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.