Alte știri din fotbal
Șocant scandal! Doi fotbaliști de la Poli Timișoara, acuzați că au snopit în bătaie un tânăr de 19 ani: „Huliganii mi-au nenorocit copilul! Parul cu care l-au lovit e plin de sângele lui”
0
Primul antrenor al lui Matei Popa dezvăluie profilul portarului care va debuta la FCSB: „Nu știe ce sunt emoțiile!” » Capitolul la care îl surclasează pe Târnovanu
0
Mihai Toma a vorbit despre presiunea de a juca la FCSB: „În 2-3 luni e posibil să nu mai știe nimeni de tine”
0
Farul - Universitatea Craiova, etapa 24 din Superliga » Echipele de start
8
Știri din fotbal internațional
Starul lui Real Madrid s-a accidentat cu Rayo și a ieșit în minutul 9
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Cu Andrei Rațiu titular, oaspeții egalează pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Am mai vazut slujitori umili dar ca tine nu cred....ce-ti pune in covrigii aia?
Gigi a spus clar, de la bun început, că tactica lui de negociere este să ceară foarte mult, ca să aibă de unde să scadă din preț. E o tactică elementară pentru orice negustor, doar prostălăii se uită de zici că ar fi cine știe ce mare șmecherie..!
A facut gluma aia cu 30 de mil si vad ca baietii de rin au si ***...deh, inteligenta de rin...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
omul stie ce vrea, nu se arunca ca neghinita, la firmituri
''baietii din presa " fac asta pentru ca asta le e meseria. Dar voi postacii nemuritori, fixati pe tot ce e legat de FCSB de ce o faceti ? Ori e buba la cap, ori de foame.
30 de mil nu valoreaza tot lotul buhahahaha ....doar cei care cred ca fcsb este steaua ....cred aceste minciuni
Domne, şi stau băieţii din presă atenţi la orice mişcare a lui Man, ca "să-l ridice în slăvi"... şi el nimic, de luni bune, nici în campionat şi nici la U21... Chiar nu cred că e adevărată povestea cu oferta de la Fener (de Manchester mi se rupe sufletul), mai degrabă este vorba de un nou zvon întreţinut de mitomana Anamaria.
Vrabia malai viseaza !!!!! Dar sint buni si astia 2 milioane de Euro, nu jiji ?
Ar fi o teapa de zile mari daca l-ar vinde si cu 3 milioane pe Mann...nu merita nici 1 milion la cum joaca
Mai taie din ele, ***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.