Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv, pus la zid » Fostul fundaș de la Rapid nu e convins nici de Olimpiu Moruțan: „Nu au fost concentrați”
0
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
0
Câți bani a investit Dan Șucu în transferuri la Rapid sezonul acesta: „Nu e fericit!”
0
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Acum urmeaza ca UEFA, sa-i calculeze coieficientul cu denumirea FCSB, si atunci sa vezi cum *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce crede-ai ciobane, ca TAS e romanica unde faci ce vrei tu? ai luat-o in mana toata.; o sa va calificati, NU. Sa se aleaga praful de voi
Nu mai exista adversar usor la ce campionat mediocru avem. Prevad acelasi joc bramburit al echipei,doar daca Dica nu o fi chiar un viitor antrenor bun.Degeaba ai individualitati daca cel care nu figureaza in niciun fel la echipa,ii aiureste.
auzi ba hrusca vino peste 5 luni prin decembrie cu leru nu acu in mijlocu verii plus ca tot in toamna incepe circu vostru cu talpan cu despagubirea aia de zeci de milioane
Stai bre linistit ca oricum nu te califici si nu te calificai nici pe culoarul celalalt. Echipa ta e de 10 ori mai proasta decat cea mai proasta echipa de acolo (=Ludogoret). Pentru spectacol e mult mai interesant cu Viitorul, Fcsbeaua pierde mereu chinuit si nespectaculos, cu Viitorul si Gica 'Sa stea satelitul' Hagi comedia e garantata, o sa o ia epic de la 5 in sus in fiecare meci.
auzi ba hrusca vino peste 5 luni prin decembrie cu leru nu acu
Frustarule scrii pe toate stirile ?, calm down ca tot non campioni ramaneti si cu doar 3 titluri in toata istoria.
gigica, daca nu faci vreo oferta consistenta pentru unu/doi jucatori de la viitorul ai cam incurcat-o cu blaturile directe...nu mai merge pe nasisme...(cel putin asa speram cu totii)
Dumnezeu m-a pedepsit pentru trufie... să vedem la CEDO... dacă nu, mă duc la tribunalul ceresc... de ce să se supere dacă le dau de lucru... păi la câți bani am donat eu la biserică sigur câștig... Doamne-ajută!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.