Alte știri din fotbal
A analizat în studioul GSP fotbalistul aflat la un pas de FCSB: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum! El n-a antrenat vreodată în viaţa lui la nivelul ăsta”
0
Sezonul regulat din Superliga Feminină s-a încheiat
0
Continuă sau nu la Dinamo? Kennedy Boateng, cu cărțile pe față: „Clubul e conștient de asta! Poate voi semna...”
0
Știri din fotbal internațional
După succesul de la Udine, Dan Șucu a făcut-o pe Moș Crăciun la Genoa » „Ce frumoși sunteți, toți și toate!”
0
Mario Balotelli lovește din nou: „Aștept oferte din Serie A și visez la Mondiale! Mai am timp până la 50 de ani”
0
O națională amenință cu retragerea de la Cupa Mondială din cauza unui eveniment cu care un meci s-ar intersecta
0
Daniel Pancu explică de ce turcii au ales stadionul lui Beșiktaș: „Au doborât recordul!”
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
ce ai facut ma nene ...ti-au sters astia numele =)))))))))))))))))))))))))))))) nu am vazut pana acum asa ceva =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
iar se ascund astia in godin ....randoom si acum sta ascuns ..de la meciul cu mioveni sta acolo :)))))))))))))))))))))))))))))))))
asa imi doresc si eu :)))))))))))))))) ..dar nu cred ....sa vedem meciul retur cu fc chindia :))))))))))))))))))))))))))))) in tur 3- 3 :))))))))))))))
Pisicuta noastra Palnie a disparut :(((( Si lu' Iosifa i-a venit menstruatia cand a citit verdictul TAS.. Off, viata-i grea, viata-i grea.. :((((
ramin la cele rusesti ca sa i placa si lu iosif nenumaratu :)))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai cataline mai fa ti un cont sau unu la comun cu tim ca sa mai cistige si fecesebisti astia ceva mai ales ca vine acu in toamna procesu ala cu despagubirea de milioane. da le si tu o sansa fi uomenuos :)))))
Sunt sigur suta la suta ca va cadea la tragerea la sort cu Ajax
sau cu poison de la alice cooper :))))))))))))))))
:)))))))))))))) il cinstesc cu o sticla de cocteil rusesc daca vine asa :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.