Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
1
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
1
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
2
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Ararat a venit la stadion, dar a văzut meciul de la masa presei
0
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Echipa lui Salah se chinuie cu maghiarii
0
Israelienii, blocați pe aeroport în București, după duelul din Giulești
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
2
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
WCSB inseamna mizerie
Dixit!
.))))))))))))) nu mai ai cum sa retragi : chiar si desenele rupestre din pesteri raman acolo, pentru posteritate... sau posterioritate, cum vrei, np.>) ps - nu esti singurul obosit din twilight Zone.) am detectat ceva miscare pe flancul stang al navetei, undeva pe directia Galaxiei Epsilon Prime. cred ca acolo exista un intruder obosit genetic. am intrebat scanerul Androydus. Asking : human ? Response : yes. asking : normal ? Response : Not right. Asking : Why ? Response : Genetical Error.. thats the point !.)
Așa, metre, xi-le adevărul că prea o dau în glume userii ăștia cu FCSB pă piept! ! :)) Ce atâta veselie, nu le-ar fi rușine!
Adevarul e ca "rinienist" suna mai.... elevat asa....:D Deci ramane stabilit......:P
ce noroc pe noi ca s-a mai desfintat o echipa,ce transferuri am mai face altfel,multumim urziceni vaslui petrolul dinamo ca altfel nu ne permiteam sa trecem strada cu 20 de mil de euro de la uefa in buzunar
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
WCSB=cancer
Seamănă a șantierist. NEah!
corect,trebuia sa vina la voi,mai ales ca,din vara,incepe un proiect serios,niu niu dinamo..fraier,a dat cu piciorul la sansa vietii :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.