Alte știri din fotbal
Lupta pentru play-off, tot mai acerbă după Oțelul - FC Argeș » Încheie anul 2025 în top 6: cum arată clasamentul ACUM
3
Răvășit când a aflat problemele lui Dan Petrescu: „Se zbârlește pielea pe mine! Am înțeles că e foarte grav”
0
UTA - Dinamo, duel pentru primul loc în Superliga » Echipe de start pentru duelul de la Arad: Roșca revine
7
Cristiano Bergodi a fost întrebat despre mercato de iarnă la U Cluj: „Eu asta vreau!”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City a zdrobit-o pe West Ham și e lider! Haaland a ajuns la un bilanț COLOSAL
0
Tottenham - Liverpool în etapa 17 din Premier League » Echipele de start
0
Veste uriașă! Ce se întâmplă cu Radu Drăgușin la Tottenham - Liverpool
0
Ce revenire! Thiago Silva a semnat în Europa, iar anunțul a fost făcut oficial
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
asa, si, e de vina el ca mimi e mai tanara ? :)
Drept, nedrept, ma mir ca s-a terminat acest proces. Eu ma asteptam sa scape toti, dar uite ca nu s-a intamplat. Acum depinde si de capetele de acuzare, de cum si-au sustinut avocatii clientii. Sunt mai multe variabile. Nu le am cu dreptul. Aici ave sa vina cu un raspuns, de ce asa si nu invers samd.
destul si atat+4 mulione si ceva de euro...
deacord cu tine..dar am spus ca in primul rand,PREZENTUL,pentru ca este acela de care ma pot bucura si care ma hraneste cu sperante si eventual bucurii.iar din prezent,facea parte si MM.are el gura bogata si se baga mereu in clinciuri cu toti,dar nu cred ca era om cu suflet rau.chiar nu cred ca se poate compara cu Ianul.nu a avut niciodata libertatea si puterea lui Ianul!plus ca atunci,era imediat dupa revolutie.vremuri total diferite.mijloacele de informare erau total diferite.de aceea si-a permis sa fie tiran Ianul.dar MM,ce a facut rau la Steaua,in afara ca a stiut sa se faca nesuferit cu perlele ce le scotea mereu in scandalurile cu adversarii?
Are peste 60 de ani si va face jumatate. Asta-i smecheria!
Oricum, curatenia asta din fotbalul romanesc are un puternic iz politic. Unii vor culege multe voturi din treaba asta. Deci cam asta este pretul sacrificiului. Iar asta cu implicarea politicului in alegerea presedintelui LPF iar acum a presedintelui FRF imi pute a dictatura. Iar din ce am inteles si la alte sporturi sau implicat.
milioane in moneda statului Bostwana...pentru cunoscatori...:))))
Fortza Steaua! Cupa Campionatul CL sa crape dusmanii nostri cu spume la gura. :))))))))))
ioan becali are 6 ani si 4 luni , exact ca autostivuitorul :)
E posibil sa vina si Vama.Jiji a vrut sa-l aduce pe el inainte sa-l numeasca pe MM dar nu s-au inteles.Si din cate vad acum...se cam contreaza cu balbaitul de Niculae si e posibil ca din vara sa-si caute job.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.