Alte știri din fotbal
L-a pus la colț, după ratarea frapantă din Botoșani - Rapid: „Ce-l recomandă ca să se relaxeze? Sutele de goluri?!”
0
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
2
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime acuză: „O rușine mare ce a făcut!” » Le-a comparat pe Rapid, Craiova, Dinamo și a dat verdictul
10
Știri din fotbal internațional
Internațional englez, arestat pentru agresiune! Scos în cătușe dintr-un bar londonez
0
Eroul Milanului a jucat imediat după o gripă: „Acum două zile eram mort”
1
Jamie Carragher, discurs înflăcărat după izbucnirea lui Salah: „O rușine! Tipul care a eșuat la Chelsea”
0
Lovitură după lovitură: Kylian Mbappe, deget rupt! » Raportul medical e devastator
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Șeful Poliției Locale Drobeta-Turnu Severin face profituri de milioane din ...
Libertatea
Anul 2016: PSD-ul rupe in alegeri, armata isi face echipa de fotbal. Cat de curand se vor introduce stagiul militar obligatoriu, sistematizarea pe verticala a satelor si, evident, organizarea agriculturii in CAP-uri.
Draga Laca :Trebuie sa creezi o echipa de ,, mingicari si vitezisti " cam asa cum erati voi (se juca mult din prima si cu devieri); e plin Bucurestiul si tara de copii din astia . N-ai cum sa nu reusesti. Publicul te va ajuta . Succes
lasa-l, acum e la masa de pranz, RINofagul asta :)). in alta ordine de idei, e surprinzator cum toti dinamovistii au inceput sa sustina echipa lui Lacatus. cred ca le e frica de concurenta si s-au saturat de umilinte. cu o echipa in liga a 4-a cu care nu or sa se intalneasca niciodata, respira si ei mai bine. Lacatus nu este decat de imagine acolo, cam la fel ca si Duckadam la Steaua recunoscuta in europa.
Am zis eu ca toti??am zis ca 2% sunt irositi aiurea de la bugetul de stat!si da,ma deranjeaza echipele sustinute din banul public!bine ca apare o clona sustinuta si ea din bani publici....macar o sa avem fotbal,infrastructura nu ne trebuie,nivel de trai ridiciat nici atat...toti banii sa mearga la echipe anonime de fotbal!
Succes și baftă! Vă așteptăm în 2020 să jucăm derbiurile pe stadioanele cele noi. Ca pe vremuri, cele mai valoroase echipe din campionat, osatura unei naționale puternice.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fara sa vreau il ajut pe Lacatus dandu-i cel mai pretios sfat: ocoleste impresara ligii 1.
Nu te duce sfecla, becalianule, ai impresia ca aia 2 % se duc toti la echipa asta. Ai dreacu de sclavi, altfel nu va deranjeaza ca o groaza de cluburi spala bani publici.
...pacat ca lacatus se baga in astfel de mizerii...cand va realiza ca impostorii cu epoleti se folosesc de imaginea lui, va regreta enorm ceea ce face acum....
2% din bugetul tarii irositi fara rost!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.