Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Mbappe a înjurat la interviu: „Când nu faci ce trebuie, trebuie să înghiți...Fotbalul nu te așteaptă”
0
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Pe timpul lui Carter administratia americana a amenintat China cu sanctiuni aspre din cauza drepturilor omului . China a raspuns cam asa . Bine daca sunteti pregatiti sa primiti citeva zeci de milionae de emigranti o sa le respectam cu strictete . In concluzie atunci s-a facut "deal-ul" . China va prospera numai sa isi tina chinezii acolo .
Daca n-ar fi vestul,China,n-ar respira.:)) Beneficiaza de o mana de lucru ieftina,in schimb cu inovatiile sunt la pamant.Un decalaj enorm fata de lumea libera.
Pai mai nea{co}ita ,la ce ai mai cumparat Dinamo?Sau ce, cand Dinamo merge prost nu mai merg nici afacerile?Nici Rin-ul nu mai are clienti?Sfatul meu,cumpara Nil-ul nene poate asa vin si banii!Apropos,poate asa cumperi si jucatori care stau bine la off-side!
Ba pina atunci eu o sa te gazduiesc pe una din ramurile mele si tu o sa ciripesti de fericire ? China . China .
Faliment si de la capat. Nu e nici o tragedie.
Republica Populara este aidoma Federatiei Ruse:plina de oligarhi cu o clasa de mijloc inexistenta.Furtul/Reproducerea articolelor e la moda.Un exemplu:industria textila in care muncitorul este platit cu un(1) dolar pe zi producand jeans care apoi sunt valorificati in vest cu optzeci de dolari, perechea..:) Sclavagism in toata regula in care sunt implicati si copii.
Pai nu da mai inainte se aude toporul si dupa aia chineza . Prefer Robert Plant decit vocea lui MicutzoCEcurAI !
Ce sa caut ba eu de pe magheru in china ? Aia cind vorbesc parca arunca cu toporul !
Ca sa ii aduca China pe aia la nivelul clasei de mijloc din Vest le mai trebuie 8000 de bilioane de dolari . Fa singur socoteala . Cam 500 de ani de acum incolo . Pina atunci eu o sa fiu un ARBORE .
:))))))))))))))) si e atit de "dinamovist", ca nu gaseste cca 10% sa plateasca toate asa-zisele datorii ale clubului. abureala la toate nivelurile!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.