Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Vaduva,23 de ani ,care a jucat numai in liga 3 la chindia si steaua 2? Asta da talent,nu mai vorbesc de andrei radu,rezerva eterna la Academica Arges Pitesti! Eu zic sa il punem pe lista si pe Cioinac ,care e titular la Fortuna!
Asta am spus si eu. I-am mentionat pe astia 3. Pe Nedelcearu se va miza de acum inainte. Rotariu, cu care ne-am obisnuit, dar sa nu uitam ca are doar 19 ani. Cam astia sunt baietii de la prima echipa. De aceea i-am mentionat pe ei. Si mai vin un Vaduva, Radu etc.
Cred că, mult mai important (și mai realist), ar fi ca Dinamo să ruleze cât mai mult acești jucători tineri de perspectivă pentru că, în definitiv, în asta constă un proiect de tipul "New Dinamo". Socoteala e simplă: ai echipă, ai (și) rezultate. Dar, ca să faci echipă, musai să dai șanse acestor jucători.
ar trebui sa fie doua lucruri paralele dar cand pch se duce si face coregrafie 3d pentru ponta, cum e?
Asa ati spus si in vara bai papagalilor si au venit numai ciurucuri de la retrogradate gen Marc sau Miranda...
fraiere...ponta e stelist 100%...si a fost votat de multi stelisti...problema e ca politicul si sportul trebuie sa fie doua drumuri paralele, deci inainte de toate a fost votat de romani ! asa cum a fost si johanis,tariceanu , etc...nu mai deviati sau aberati ca va umpleti de ridicol
Ce spuneam :)? Am scris un cantec al galeriei. Pe care stelistii inteligenti l-au inteles. App. Nu l-am compus eu. App2.Macar tu nu ai injurat niciodata vreo echipa rivala. App3. vai :))) Altceva :))?
Sa nu spui asta daca te duci la meci in galerie ca pleci batut de acolo. @aly, stim, tu esti civilizat, ce ziceai de stelisti si familiile lor in ziua meciului ? :)))))
Amigo....niciun fel de explicatii si ignore. Discuti cu cei care propun subiecte adevarate, cel putin eu asa fac.
Il astept sa mizeze si pe Serban si Gavrila mai mult. Si vreau sa-l vad si pe Patrick cate 20,30 de minute pe meci.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.