Alte știri din fotbal
Marius Niculae pariază pe jucătorul lui Dinamo: „Nu și-a spus ultimul cuvânt”
0
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
1
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
1
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
Știri din fotbal internațional
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga » Catalanii se pot distanța la 11 puncte de Real Madrid
0
Mesajul cifrat al lui Cristi Chivu: „Rămân surprins de întrebări. Nu știu dacă o să mai antrenez peste 10 ani”
0
Rădoi, UMILIT la debutul pe banca lui Gaziantep » Înfrângere la scor de neprezentare
15
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
n-ar fi rau, insa aia au alte preocupari, fii sigur
toata europa citeste si vede ce se intampla in tara asta plina de 5telisti
Baietii Can-Can.. aveti deja mai mult de 3 articole pe tema asta, din cate am citit eu. Daca reusiti sa-l faceti pe un vecin de-al lui Chirila sa va trimita 2-3 poze cu lenjeria antrenorului pusa la uscat pe sarma, poate o punem de un OTV Reloaded.
ai lui harpy, ca tine...
....asta e acelasi primar care a vrut sa-i de'a teapa cu 50 mii de euro lui reghe ? putzo-palmistul ala care umbla cu acte false ....sau ala care a " inchis" chiajna atunci cand drogatu de fisu a rupt masina in doua in plina zii ?
Dar, ai cui papagali sunteti, dom' primar?! Ai famigliei Prodan?!?
dar nu ii uita si pe Coltescu, Dima, Tudor, Balaj, Avram, Robert Dumitru, Deaconu
Urmeaza...
Daca nu s-a prins individu ii amintesc 3-0 in Supercupa cu Petrolul (meci cu trofeul pe masa)antrenor Contra,3-1 cu Astra (echipa care era pe primul loc si vroia sa ramana acolo)antrenor Isaila,3-0 cu CFR (nici un sut pe poarta,echipa care tragea la tiltul cica) antrenor Grigoras cel mai tare din oras. 2-1 cu Dinamo ( se bucurau si se pupau la sfarsit ca nu au luat mai multe) antrenor Multescu, pe 1 martie ac nu mai scapati asa usor antrenor e Stoican.Ce pastele ma-sii mai vorbim aici ma,va ascundeti dupa cires si numai baliverne defecati pe gura
In mod normal, dupa o asemenea declaratia, acest primar era saltat de DNA si retinut 24 ore plus mandat de 29 de zile pentru coruptie si abuz in serviciu. Omul a bagat fonduri publice si acum vorbeste despre corupere. Deci, ori esti complice ori esti suspect. Nu mai conteaza faptul ca ajunge un primar care nu face nimic pentru comunitate sa-si dea aere de priceput in fotbal cand toata comuna pute a rahat. A ajuns orice tzaran nespalat la fund cu functie publica sa faca legea. Ia hai la puscarie si sa i se taie skula ca pedeapsa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.