Alte știri din fotbal
Adrian Mititelu, la „Prietenii lui Ovidiu” » Ediție specială cu patronul celor de la FCU Craiova
0
Antrenorul portarilor de la națională, după debutul lui Matei Popa la FCSB: „Chiar azi am vorbit. Asta i-am spus”
0
FC Botoșani - Oțelul » În ce condiții se va juca meciul: imagini de la stadion!
0
Știm primele 3 echipe care vor juca în play-out
1
Știri din fotbal internațional
Al Akhdoud - Neom SC » Șumudică îl înfruntă pe fostul antrenor de la PSG: echipe probabile + cote
0
Ziua și demiterea în Serie A » Care este ultimul antrenor înlocuit și cine-l poate pregăti pe Marius Marin
0
După Pep Guardiola, Rodri acuză și el arbitrajul din Tottenham - Manchester City: „Nu vor să câștigăm”
0
Scandal cu Upamecano » Președintele Uli Hoeness: „Sunt consternat!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
1
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
„Mama a tras în 1990 un loz în plic și a câștigat o excursie la Campionatul ...
GSP SPECIAL
De ce vrea Putin cu orice preț toată regiunea Donețk, chiar și partea pe ...
Libertatea
Suntem cotropiti de Turcia si de Ungaria !!! Inscrie`te si tu si ajuta`ti tara intr`un moment greu. Hai sa ne recucerim regiunile pierdute ! ://www.erepublik.com/en/referrer/DjGhyzmo ... Lupta pentru eRomania !
Unde esti PECHINEZULE ( LOgan )
Baaaiiiii , de azi inainte logan are o noua porecla : PECHINEZUL , asa sa-i spuneti baaaiiiiii.
Normal... Ceva nu-i iasa lui la socoteala. Eram sigur ca ''scandalul'' cu chiria e praf in ochi. Oricum, casa Stelei e in Ghencea, acum chiar ca o sa bata pe toti. Hai Steaua! In CL la anu!!
Puteam sa jur ca se vor muta inapoi in Ghencea. Sigur a negociat el ceva acolo cu Armata pe la spate, ca prea au pregatit ei gazonu. Jiji + MAPN = LOVE Ha ha... tot scandalul asta a fost asa de vrajeala. Oricum STEAUA CAMPIOANA anul asta...sigur. Hai Steaua!!
v-ati luat a 2a cafteala consecutiva, ciocu mic...in cupa v-am pusa lesa, aseara v-am dresat iar la primavara va eutanasiem :) shhhhhhhhh
abureli ciobanesti cica suporteri,jucatori,traditie pentru el nu inseamna nimic se intoarce pentru ca nu mai poate juca pe national ca nu-l mai lasa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.