Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
100% steaua o ia pe coaja la galati...
pute a oaie aici ! daia plina de raie ! oare de ce? de ce nu vedeti de slughita ala al vostru ? asa cum am mai zis-o , daca va fi sa piarda dario va pierde pe mana lui nu pe cea a actionarilor sau impresarilor ! dar cum naiba sa incerci sa explici unei oi asta? e obisnuita turma sa fie condusa de berbecul cu talanga de la oficiala !
100 %
Povesti, povesti... dinamo pierde in meciul urmator
Ca sa nu mai zic de Olaroiu......:))
cea mai buna la ce? la table?
Dario, draga, las-o jos ca macane! Esti piua a doua! N-ai auzit ce-a declarat Ando inaintea ta, ca CFR e cea mai buna?:)))
dacă Dinamo are cea mai bună echipă din liga 1 eu îmi tai capu :)) Steaua,Rapid şi Vaslui concureazîă la cel mai bun lot din liga 1..
bonetti nu mai este ,l-au schimbat fecaliotii deci articolul este nul si inutil. de ce l-ati mai publicat?din incompetenta?
asa sa faci oaio....astia ca tine nu merita sa aibe bani in buzunar
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.