Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Poate să am 15 ani și să te iau la gramatică ușor:))) Dar te iert, doar de data asta:)))
si ,ma dai la sri ??? nu uita ca am pile in pdl ...P)) vrei sa te caute la usa?:)))
cum sa facut si cine a votat preselectia asta?
ma handicapato-trogloditule ,eu ti-am mai explicat ,si nu numai tie ,eu nu sunt dealer de masini cum sustii tu ,sus si tare ,eu doar am un garaj in care se repara masini ,in speta se vopsesc ,ce teapa vrei nene ca omul vede cum arata ca doar CULOAREA se vede ,boule...ce teapa sa tragi ? numai daca-i orb poti sa-i tragi teapa ,dar cred ca un orb nu conduce ,deci nu are masina ,deci nu ajunge la mine ,altceva blegule??
cine a trimis mai frate mandinga la eurovision?
Jidane te întreci cu gluma .
DA de MOARTE ! :))
Da corect , si Albania ! :))
asa,si ?? te supara adevarul ?? sti cum se zice : nebunul niciodata nu o sa zica ca este nebun ,se pare ca ai ajuns in stadiul ala si nu ma mai stresa ca-ti bag paula in gura de urgenta ,doar stii !
De ce mă, vrei să fim dușmani??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.