Alte știri din fotbal
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Ultimatum pentru Pancu. Până când trebuie să spună dacă va continua la CFR Cluj » Iuliu Mureșan: „Simt că ar pleca”
1
Imagini tari de la cea mai nouă petrecere a campionilor de la Craiova » Cine a dat cei mai mulți bani pentru dedicații
2
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
3
Știri din fotbal internațional
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
0
Surpriză în Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
1
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
ptr jucatorii de camp este tudor deaconu coltescu hotegan ... sa fie clar ra2 e antrnor!!
Radoi a fost un jucator mediocru. Mult suflet, putina stiinta a jocului. Dar si la 50 de ani ar juca mult mai bine decat actualii titulari ai FCSB!
radoi nu este fin cu rapa si nici invers. reghe are aproape aceiasi varsta cu radoi si nu am vazut sa ii spuna vreun stelist dumneavoastra. in fine,important este ca rapa are singur mai multe trofee castigate la 25 de ani decat dinamo in ultimi 10. ha ha ha.
Da, suna cam aiurea sa-i spuna "domnu' finu'", *** "***" :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
oricum,mi se pare ciudat ca rapa il ia cu dumneavoastra pe radoi. diferenta de ani este foarte mica.
Am bucuria de a lucra intr-un proiect in plina expansiune, nu este un job, ci o afacere, care imi ofera multe oportunitați ( de exemplu piata online mondiala), foarte mult timp liber , bucuria de a lucra de acasa in fața calculatorului maxim 3 ore pe zi. Proiectul este la stagiul national, in scurt timp ne vom extinde pe piata online mondiala ! Acest proiect vizeaza piata americana. Am nevoie si imi doresc colegi ambitiosi, cu vise puternice si dorința de independența financiara ! Cerinte: calculator, conexiune internet, cunostinte minime PC, rabdare, seriozitate, perseverenta. Nu este necesara experienta. Instruire gratuita oferita sub forma unor lectii prin email.Pt informatii trimiteti textul ,,info’’ la adresa de email: [email protected] Oferim si solicitam seriozitate! In caz ca nu primiti o lectie din probleme tehnice va rog sa ma anuntati! Raspunsul la informatiile solicitate o sa-l primiti in maxim 24 ore
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.