Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
nici macar nu au tupeul sa comenteze dinam99opvisti la articolul asta. nu-i stres le dam linkul diseara la meciul dintre Steaua din liga 1 si chindia. discutam acolo cu cei de la vitan barzesti despre articolul asta,ca sigur o sa fie toti acolo.:))
Trist..foarte trist..ne uităm "ca omida la sudura" la acest circ numit liga 1! Eu unul,nu ma bucura veștile de la dinamo, de la fcsb/steaua, rapid..am ajuns o umbră a ceea ce era fotbalul in anii 90 sau chiar pana in 2005-2010...unde e dinamo,steaua,rapid,fc național,sportul,universitatea?:(( pe bune?am ajuns sa ne aruncam oala cu laturi de la unul la altu':(( atat ne a rămas...sa ne bucuram de raul echipelor..astea care nu sunt originale..clone..etc...ne înjuram si cand luam o pauză sa ne aruncam un ochi pe meciurile din România, după ce vezi un meci de ucl,parca te uiti la amatori..vai de capu' nostru..macar acum vreo 20 de ani, aveam ce sa vedem, ce sa comentam, aveam echipe, rivalități...ne au luat tot...au rămas doar porcaielile pe net...fara fotbal..fara suporteri..fara articole de sport..fara ziare tipărite..fara emisiuni îndelung comentate..procese ale etapei.. fara așteptarea unui meci "fierbinte"intre granzi..sunt curios, daca se poate mai rau de atat...probabil vor fi echipe gen "comuna recea", chiajna,clinceni..brand urile nu le mai avem..ne dăm singuri cu tesla.. cata dreptate avea hagi in '98 cand a zis ca vom m plange-n pumni..ca se va termina cu fotbalul mare la noi..nimic nu ne mai bucura,probabil doar mișto urile bazate pe faliment,insolvente,mm-uri,becalioti,negoitzi,spanioli..bun, si dupa? . vor dispărea si astea..apoi? Sper totusi ca televiziunile sa mai transmită campionatele străine...macar atat!
si ca sa fiu si pe subiect, mie mi se pare ca lotul cainilor este decent, undeva de locurile 3-6, eu asa il vad, dar se pare ca antrenorul nu este cel potrivit, nu pare sa aiba indemanarea necesara sa poata ajusta lucrurile din mers si sa fomreze din toti cei 14 15 noi veniti o echipa acceptabila, eu sincer pe contra il vad principalul vinovat, din cauza lui va fi extrem de greu ca dinamo sa mai prinda play off ul anul asta, iar o eventuala retrogradare sportiva eu nu o iau in calcul. Cu banii ramane de vazut ce va fi dar din pacate si contra si elevii sai a pus doar bete in roate proiectului. Nu pot sa ma hazardez sa spun inca daca acest proiect e un esec dar pot spune clar ca nu e un proiect care se preconiza acum cateva luni, nu s asa seriosi cum pretindeau pe la interviuri, si mai departe trebuie sa asteptam sa vedem daca vor face macar minimul necesar,a dica sa nu lase un club ca dinamo de izbeliste!
A venit scrisoarea dar când a văzut pentru cine era, a rupt-o la fugă mai ceva ca Ben Jonson. :)))
Pai au venit sau nu au venit banii? S-au se asteapta meciul cu Astra din 14
pai tu spui ca totul este bine la vitan barzesti si este clar ca nu este. cum sa te contrazic eu si dupa voi sa va dati seama ca ati fost pacaliti si sa reactionati. repet,presarii mint. vitan barzesti o sa incaseze imediat cei 19 milioane euro.,
Stai nabii in banca ta , esti prea prost ca sa dialoghez cu tine !
Nu spune ca vrei sa faci și pariu! :-))))
Moflea era deja in categoria Vansoitan/randoom care se lauda pe aici acum vreo 5 ani, ba făcea și prinsori: pana la toamna își ia ne-a Jijji Steaua înapoi! :-))) Și fix așa a fost! :-)))) *** ... :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Încă un articol scris "profesionist" , familia bolnavă de covid=proiect! "Hrană"pentru botaniști. Sărbătoriți mă, gata! Penibili
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.