Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea a atras toate privirile la vizita medicală! A venit cu o „bestie” de sute de mii de euro
0
Cristiano Bergodi, explicație după eșecul cu Croația U19: „Am jucat cu jucători de la Barcelona și Bayern”
1
Alexandru Băluță s-a răzgândit în ultima clipă și nu mai merge la Timișoara » Semnează cu altă echipă din România
0
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
3
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Argentinei critică decizia FIFA: „Ajută doar echipele slabe”
0
Ralf Rangnick: „E o echipă excepțională! Nu are nicio slăbiciune”
0
Argentina - Austria, duel în grupa J de la Campionatul Mondial » Ce se întâmplă cu Lionel Messi
0
Fotbalistul de la Mondial a atacat public federația: „Nu e vina noastră! Își pun oamenii unde vor ei”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
ce meci o fi fost ca nu l-am vazut ! dar s-au uitat si cfr-istii din Gruia si aia din Giulesti. Ghencenii au fost pe faza. au lipsit oltenii si banatenii ! am uitat aia nu mai sunt in A !
Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com...Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)co
Il doare pe Porumb-oi-ul in dos ca se vede de la distanta ca e jaf pe fata......rusine arbitrilor care il ling pe acest fost "mare" arbitru, care , se vede ca stie dedesubturile si cum se ajunge la cei slabi....RUSINE!!!!
Se va face lumina si se va vedea cine joaca fotbal si cine nu , egal care este nivelul de fotbal in romania , dar se va face diferenta dintre cei care joaca si cei care asteapta ceva.
ba moldovean jegos , nu aveti istorie , sunteti NIMENI !...in afara de un mafiot patron si zota basina ciaora de arbitru luat sa aranjeze ce poate ...NIMENI...si NIMENI crapati...exact ca urziceanca nebuna !
mey da optimist esti tu baiatule, tare optimist :))
Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com...Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)com Hai si tu aici Dinamowc(punct)Blog spot(punct)co
BLAT! ascultati-l pe porcea, spune numai adevaruri. :)
augh aughg ,medicamenteeeeee porceeoooo
" JAF LA VASLUI " asta da titlu .... cand ii defavorizata Dinamo astea sunt titlurile , cand ii favorizata in nesimtire gen Gaz Metan - Dinamo 5-0 se scrie SUPER DINAMO , ridicata in slavi pe toate posturile, dar nu mai conteaza cat de josnic a fost arbitrajul si hotia care a fost comandata de Borcea. Adevarul s-a vazut la meciul GM - Steaua unde fara arbitru au facut oaia praf , si la fel toate ziarele au plans steaua in loc sa laude gazu de super reusita. Frumos din partea voastra presa de rahat de capitala care bagati cuvinte in fundul hotilor care va platesc imaginea. Fara arbitri si smecherii se va face lumina in randul echipelor cu adevarata valoare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.