Alte știri din fotbal
Unul dintre cei mai apreciați mijlocași ai Superligii după 7 victorii la rând: „Nu este un vis, ci un obiectiv” » Ironii pentru CFR Cluj
0
„Moștenirea” lăsată de Mirel Rădoi în Bănie » Fostul antrenor de la FCSB explică succesul lui Coelho: „Ăsta e meritul lui!”
0
Liga 2: final în cele 9 meciuri » Corvinul o bate pe Steaua și face încă un pas spre promovare
1
Mihai Pintilii: „Ăsta este cel mai mare regret legat de FCSB”
0
Știri din fotbal internațional
Start în Brighton - Liverpool, duel în runda 31 din Premier League
0
Reconversia lui Eric Cantona! » Fostul mare atacant și-a lansat primul album, intitulat „Perfect imperfection”
0
Real Madrid s-a înțeles cu fotbalistul pentru cel mai tare transfer din istoria clubului: 160 de milioane de euro
0
Euforic înaintea derby-ului: „Vreau să-i fac statuie! E minunat că trebuie să aleg” + Anunțul despre Courtois
1
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Eșec răsunător pentru Rusia în startul ofensivei de primăvară: 900 de ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Povestea navei Carpathia, prima care a ajuns lângă Titanicul scufundat și a ...
Libertatea
dinamo,e cea mai buna echipa.jocul pe teren o demonstreaza.steaua aseara a demonstrat ca a devenit LICURICIUL BUCURESTI.toate echipele romanesti nu au ce cauta in europa,nu ca sunt dinamovist,dar in planeta moldova nu e valoare si respect,si nu avem stadioane proprii ale echipelor de club.toate sunt ale statului,deci n-ai stadion nu joci.unde va+paste+ LICURICIUL?rapidul unde da cu alba neagra?in afara de CFR nici un patron de club nu e stapan decat pe turma de mioare si pe haita de caini.macar .......CAINII conduc TURMA. beeeeeeeeeeeeee
imperatoare ,ce faci mah ? greu locul 6 ? cu cin' te tii ? cu Capitala sau cu . . . Moldova ? Boierul e pe jar diseara !!!
Jucati cel mai mare joc online creat de romani, avand in prezent peste 250.000 de jucatori activi din intreaga lume. erepublik.com/en/referrer/alextitel eRomania este in dificultate acum, fiind in razboi cu eUngaria si eSerbia.
uups! scriu aiurea! ma duc sa ma culc ....
Nu inteleg ce cauta ciorile spurcate si oile retardate aici. E un articol despre Dinamo si Vaslui.Ar trebui sa comenteze doar suporterii celor doua echipe, insa in randul suporterilor stelisti si rapidisti e multa frustrare si prostie. Ce sa te astepti de la niste tarani analfabeti(actuali suporteri ai Stelei, de cand a venit Becali la conducerea echipei) becalofili si de la niste tigani imputiti.Vai de mama lor!!!
SE NUMESTE MOTEL AMBIS (nu ambia)!!! Motel Ambis Str. Stefan cel Mare nr 2-4, Vaslui Telefon: 0335.427.520 motelambis.blogspot.com
Steaua=izmanari
ta sa ai pregatit trabucul in foi de piele ! ia spune,ai febra musculara la faci?:))))))))))))))
e bine ca ai fost pe baricade......sper sa te tii de cuvant;)
Scufita rosie , tu sa ai xanaxul si batista langa tine . :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.