Alte știri din fotbal
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
0
CFR Cluj, DEZASTRU financiar: datorii de peste 25 de milioane de euro, doar 10.000 de euro profit pe transferuri!
1
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
11
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
2
Știri din fotbal internațional
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Reacția căpitanului după catastrofa italienilor de la Zenica: „Viața îi răsplătește pe cei care dau totul!”
0
Scene curioase în conferință: s-a infiltrat și l-a avertizat pe selecționerul Argentinei: „Vreau să fii pregătit!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ambuscadele care i-au lăsat fără cuvinte pe instructorii aliați: cum au ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
parca vad o numire shok. la cat de nepriceput e tipul asta... am vazut dupamasa ceva in sensul ca deja el stie cine va fi Selectionerul, doar ca nu poate sa divulge cine e, pentru ca mai sunt detalii contractuale de pus la punct. trebuie sa fii tare prost ca sa tii pe jar o natiune cu microbul fotbalului in sange, mai ales cand vine vorba de Nationala natiunii respective.
Si mie imi place mult Iancu. L-am vazut jucand de pe vremea cand avea 16 ani la Academia Hagi. Au jucat contra Galata si Real Madrid si au obtinut niste rezultate bune. Iancu mi-a sarit in ochi...si inca un baiat pe nume Ionut Vana. E la As Roma, la juniori acum.
Eu ziceam altceva...in fine. Si marele Reghe? Ca mi s-a acrit de cate ori am vazut numele asta pe aici. Si Olaroiu? Singurul antrenor roman care putea ajunge cineva era Petrescu insa a ales banii in locul performantei si s-a dus si asta. Lucescu e singurul antrenor care merita bagat in seama. si atat. Ati vorbit toti de parca am fi avut mari antrenor prin occident si noi i-l tineam pe Piturca. O sa vina...Contra poate..si o sa vezi aceeasi tactica. poate 2 alti jucatori dar in mare parte aceeiasi.
Eu am spus inca de anul trecut ca intre Stanciu si Iancu,il prefer pe al doilea,si era perioada cand Stanciu juca si juca bine,insa Iancu.....Iancu are potential de crestere....sper sa se loveasca la cap sau eu stiu cum,sa-i intre mintile-n cap......plus ca nu a vrut sa plece in vara,la salariu de 4-5 ori mai mare....... Uite,mie de aia imi placea de becaliotzi....isi puneau toti jucatorii sa se-nsoare la 19-20-21 de ani,sa faca copil,sa se aseze la casa lor.....nu erau prosti degeaba aia......
NU Am vazut interviul video cu baiatul lui. Omul a zis asa: tin cu Ungaria dar am jucat la Pariuri ca bate Romania. Si a mai precizat, ”in Ungaria sunt facut roman si in Romania sunt facut ungur”.
da frate ! :)
eu am avira. merge bine.)
Ai grija ca iti infiltreaza un program de spionaj, a incercat si cu mine dar m-a avertizat Bitdefenderul .
Imi place la el ca e un tip deschis. Spune ce crede. Nu se ascunde dupa degete...
Iancu-i din alt aluat,si mai talentat..problema-i ca manzul isi face de cap..si nu-l vad pe Galca sa sprijine peretii cu el..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.