Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Pentru Costi Motanu si Mironica exista numai Steoaia.
La ce fotbal se practica la noi =)) nici2 mil/an nu merita Liga 1. poate 1 mil .
ce naiba sa faceti voi cu drepturile astea sa ma omorati cu comentarii partinitoare pe fatza,ramanetzi mai bine la can can-uri .
poi cam 10% din cat valoreaza premier, corect?!
ora e 24 :P si chiar daca l-am vazut il urmaresc cu placere - cam atat urmaresc pe protv ;) serialul nu are nevoie de nici o prezentare ;) cine vede 1 episod va dori sa vada mai multe.
daca digi da 3 mil pe an pt premier league...ne mai gandim o data cat merita liga 1? :D
are perfecta dreptate! nu ca as fi un fan inrait al protv-ului actual...care prefera show-uri deplorabile(pt mine, cel putin) iar un serial precum "fringe" e difuzat de luni pana joi la ora 23.00! si fara a i se face publicitate...dar, ma rog...find o institutie privata, comerciala...au ei calculele lor! cat priveste cele afirmate de el, are dreptate...finalul mai ales a pus punctul pe "i"...fotbalul este o unelata, nu o miza...;)
fotbalul din liga 1 nu merita mai mult de 20 de milioane pe an din drepturi tv ...
Bravo bine ca au inceput sa le arate adevarul la pacalicii astia din fotbalul romanesc, pretul cerut de hotul ala de Mitica nu corespunde cu produsul actual.
sport.ro al vostru "mai draga" pro tv-ule dau mai multe poze decat filmari pt ca vreti vb aia DIN K K T BICI DAR SA SI POCNEASCA...voi vreti preturile de acum 3 ani sau poate chiar mai mici...dar acum 3 ani de ce nu ati cumparat cand erau preturile mici?? pt ca ati avut management pr ost si acum ati vazut ca vin bani seriosi din liga 1 rating la meciuri plus reclame. lasa ramaneti voi cu wrestling pe care nici sport nu il pot numii si asa reclama ii faceti...semanati cu ka na l d sau care dra k sunt aia ce au emisiunea aia ce totul ii senzational totul ii spectaculos si ei defapt prezinta ca o baba a alunecat pe gheata:)))))) parca ati fi otv si voi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.