Alte știri din fotbal
Guvernul nu se pune de acord » A aprobat 1,4 miliarde pentru 4 stadioane, dar ministrul Dezvoltării are altă idee: „Din 2028”
0
Care e situația lui Assad Al-Hamlawi » De ce a cerut schimbare la primul meci ca titular după accidentare
0
FCSB, cerere pentru LPF: „Cu respect” + MM Stoica, atac la Ciucu: „Îi e silă de noi!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele probabile: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
Știri din fotbal internațional
Primele imagini de la nunta lui Cristiano Ronaldo cu Georgina Rodriguez » De ce au organizat-o în living
0
Selecționerul a leșinat, din cauza unei bătăi ca în filme între cele două soții ale sale! » A intervenit poliția
0
Transfer exotic pentru Virgiliu Postolachi: „Va semna un contract pe doi ani”
0
Rodri vine la vizita medicală » Detaliile contractului cu Barcelona + Cât costă transferul de la Manchester City
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
voi nu va puteti rahati de foame dar va doare de Steaua...tipic mioritic
acum iti pregatesc astia sa-ti dea un ban, baga niste likensi ca sa te salvezi da-i fara numar :)))=)))
bann, bann, dati-i ban si lu' asta, hi hi hi :)
rapid cacaniu ! tu vezi in ce hal e echipa ta??? poti sa scoti capu din pamant sa vb de steaua????
Pe jucatorii Barcelonei cum ar fi trebuit sa-i motiveze atatia ani la rand sa castige intruna?Trebuie sa castige sa devina mai buni.Eu unul i-as motiva spunandu-le ca Steaua are 23 de meciuri fara victorie in CL.Chiar daca bate Concordia cu 4-1 sa-si imbunatateasca schemele de joc pentru CL.
gsp...
declaratia nu are nici o legatura cu titlul. interpretarea apartine unui individ cu un coeficient Elo = cu multimea vida ? povestitorii Dvs se apropie de inteligenta = cu Zero Kelvin ? incercati urgent optiunea " cookies, restart & up-date all" altfel va cade serverul... de atata prostie pe cm patrat tiparit. pe bune, eu nu prea mint... boanghenelor..
Mda, daca este adevarat, este absurd!!! Si nu am niciun motiv sa ma indoiesc de ce spune Duckadam, este posibil ca asta sa fie atmosfera din vestiar. ALO!!! Astra e la doar 3 puncte, ce, suntem in situatia lui Bayern sa avem 20 de puncte avans???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.