Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu inflamează iar spiritele: „Gică Hagi nu a scos un fotbalist în 15 ani, e vina lui!”
2
Victor Angelescu, detalii din mercato: „Ar vrea să joace din nou aici”
1
Concordia Chiajna s-a despărțit de Andrei Cristea și a numit imediat noul antrenor
0
La concurență cu debutul Mondialului! Tudor Băluță la show-ul „Regelui trapului latino”
2
Știri din fotbal internațional
Huiduieli pentru Iran și tribune aproape goale » Cum a arătat ceremonia de deschidere a CM 2026 din Los Angeles
0
„VAR Review: Mistaken Identity” » Noua regulă FIFA, aplicată în premieră la CM 2026, a creat confuzie
0
Prețurile la SoFI Stadium, cea mai scumpă arenă a Mondialului » 104 lei pentru un sandwich! Cât costă berea și alcoolul premium
0
Start ca la Hollywood » SUA debutează cu o victorie categorică la CM 2026, în Los Angeles
0
Lifestyle
Fotbalistul din naționala lui Hagi s-a căsătorit cu Ami » Imagini de la eveniment
4
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
„Alona”, rivala care i-a făcut coșmaruri Simonei Halep, îndrăzneață în Grecia: „Pe curând, Mykonos”
3
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Pacea cu Iranul, din nou în pericol: SUA avertizează că exclud fonduri sau ...
Libertatea
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Vezi ca stadionul ala nu-i proprietatea lor. E concesionat.
Daca nu le era frica, ii lauda? Totusi, pt ce sa-i laude?
poate se mai trezesc dupa un pic de foame, ca in afara de victoria cu sponsorizatii lui Boc, care se cred singura echipa din Cluj, nu au jucat nimic!
Salarii restante de trei luni,dar se intareste echipa cu jucatori straini.Cei care vin probabil ca sunt tare saraci dar valorosi cum spune "seful",daca vin sa joace pe bani cand s-o putea.
înseamnă că redacției îi este chiar frică de cfr dacă în ultima zi de 2023 și prima din 2024 bombardează cu articole negative la adresa clujenilor. altfel, greu de explicat încăpățânarea asta :)
Asta în timp ce FCSB da tun după tun ,craiova lui olguta bombe atomice sucu de la rapid adevărate torpile pe piața transferurilor……la cfr ca de obicei scandaluri transferuri cel puțin îndoielnice mari mari restante financiare jucători nemulțumiți……ah doamne gsp vai mama lor niște diletanți
Sorine, e pacat de imaginea ta sa lovesti in clubul care ti-a oferit sansa sa joci in Ch.League. Politicul dicteaza, politicul dicteaza...fara politic nu era nici o Universitatea Craiova la nivelul la care e azi. Fara bani publici si politic unde erati, cu salarii, stadion si conditii de performanta cu tot? CFR e club 100% privat, cu stadion construit de privat, crezi ca e corect ca un fraier sa-si bage banii pentru a face concurenta banilor publici din politicul care te deranjeaza? La multi ani, Sorine, dar la multi ani cu mai multa intelepciune!
Nicio surpriză !!! Și în 2024 GSP tot cu CFR !!! Să ne amintim cum GSP ne spunea în 2023 că Krasniki pleacă pe bani multi la Lazio !!! Birligea ni se spunea că da Adana peste 10 milioane pe el !!! Petrila iar era marfa de lux la export tot potrivit GSP !!! Deci ...nici o surpriză că și în 2024 CFR are presa bună și desigur ...o să facă o superechipa ! Deocamdată Krasniki a plecat...Sava nu s a spus de GSP că ar fi aproape plecat...
Pai stati asa? Primaria orasului-experiment nu contribuie si la CFR la fel cum contribuie si la clubul asistat social cu zero palmares, u? Pai e corect asa? Fotbalistic CFR a pus clujul pe harta fotbalului, nu mai spun de performantele de prin Europa, vreti sa spuneti ca celebrul Milica Poc nu contribuie la fel si la CFR? Cam anormal, dar asta e, unii muncesc, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.