Alte știri din fotbal
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Doar ei au fost alături de olteni! Cine sunt cei doi fotbaliști de la U Cluj care au rămas la sărbătoarea Universității Craiova
0
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
1
Știri din fotbal internațional
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Ce sărbătoare în Piața Domului! Cristi Chivu a ridicat trofeele și a cântat cu sute de mii de oameni
0
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Scenariile pentru noul premier după consultările de la Cotroceni: guvern ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Presupun ca 37 e iq-ul, ca varsta n-are cum. Ai grija ca faci o mare confuzie intre o echipa de mare traditie si o clona muribunda...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ave, Bianco! Tot grec?:))
confunzi Fotbal Club Dinamo cu defuncta Steaua. hater este putin spus, este evident ca mori de ciuda***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De obicei nu doresc raul nimanui,dar acum m-as bucura daca Filip,ar ramane accidentat pana la sfarsitul campionatului.
...mai Rednic drago, am apucat sa pun pariu pe Dinamo (X/2). Vezi ca te ia toti agamitii daca imi distrugi pariul. Bateti Viitorul, care-i problema?
Uiti de fiica-sa, femeia ,,dop'' care se ocupa de ,,transferuruile'' celor de la fcdb 2013, echipa fara sigla, palmares si stadion.
Oparitii acestia aplica aceeasi tactica rasuflata de cand a inceput play off-ul..ei mareu au probleme de lor, mereu aceeasi vaicareala ieftina a celor doua slugute, ,,corditza'' RedMic si ,,balbaitul de serviciu'' DanciuLACHE.
Pacat ca nu se mai poate alinia echipa din noiembrie: I. Popescu – Feussi, Puljic, Mevlja, S. Filip – Nedelcearu – C. Matei, ( Vojnovic, I. Serban, Palic – Gnohere. :-)
Suntem dispusi sa fim inchiriati de catre orice echipa , mai ales ca acum avem un antrenor care functioneaza pe baza de comisioane .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.