Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Tehnologia de la Mondial, epic fail! Au fost momente de groază la amicalul Ungariei
0
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
100 de zile de război între SUA și Iran: principalele cauze ale eșecului ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Tanase - jucator de 1,5 milioane... da-o in *** de vrajeala. Mirositoare afacere coane Gica-dreptule!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti mai prost decat prevede legea. Te stie deja tot site-ul!
Poate nu ma pricep eu, dar dupa parerea mea cel mai bun stelist de pe teren in meciul de ieri a fost Tamas, urmat de Momcilovici, Adi Popa, Muniru si Moke. Cei mai slabi au fost in ordine Tudorie, Enache, Achim si De Amorim. Boldrin si Tosca au jucat sub valoarea lor, dar in niciun caz n-a fost Boldrin cel mai bun si nici Tosca cel mai slab.
37 de milioane datorii. FCSB se inchide. Ai grija la gheare, frustratule, ignorantule. Gigi groparul lui FCSB. O echipa cu 16 ani de palmares.
Gheara-n gat frustratule , vine si 27 , te oftici , cei mai buni castiga mereu, adu-ti aminte...astra-STEAUA...aud?
Domnilor ziaristi dela gazeta,chiar nu va este putin jena de felul cum faceti caracterizarila echipei steaua cum de mai va rabda dumnezeul cautati cu lumanarea greseli la arbitri care arbriteaza steaua dar cand steaua a fost jegmanita de arbitri nu vati sezizat un picut iar la meciul astrei cu steaua care ia anulat 3 goluri ati tacut chitic nu pot sa mai spun nimic decat sa va deie dumnezeul dupa aprecieri,sunteti niste mafioti care ii cantati in struna PARIORULUI care stiti fff bine ca nu a facut suspendarea ci in rezerva lui coman,inca odata sunteti jenanti.
Din durmă , de departe a fost cel mai bun Hoțțigan ... Și se mai miră zevzecii că în Europa la dau toți cu terenu-n cap . Sunt obișnuiți cu Dime , Tudori și Hoțițigani , cărora le crește lâna direct din măduvă ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.