Alte știri din fotbal
Cazul Keita se judecă din nou astăzi » Noutăți de la Tribunal și ce urmează pentru rapidist
0
A semnat astăzi cu U Cluj: „Unul dintre «pistoane»”
0
11 la rând, unde se opresc? CFR Cluj, la câteva victorii de recordul all-time din fotbalul românesc! Unde trebuie să mai câștige
0
Reacție tare după ce Kopic și Dinamo au adunat trei înfrângeri consecutive: „Băăă, voi sunteți nebuni?!”
3
Știri din fotbal internațional
Transmisia partidelor din Champions League a fost întreruptă! » Rachetele lansate de Iran au declanșat alarma în studio
0
Real Madrid - Manchester City » Kylian Mbappe, marele absent al celui mai important meci al serii în Liga Campionilor
0
Căpitanul Romero a decis schimbarea lui Kinsky: „În ce hal a ajuns clubul!” » Foștii portari îl atacă pe Igor Tudor
0
Imagini incredibile în Liga Campionilor » A început să facă sandvișuri chiar în timpul meciului!
1
Lifestyle
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ: Escaladare majoră: Israel și Iran în pragul unui război total
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
aka prostia ta nu are limite, aia de la dinamo au trimis ceata la timisoara ?:)
dinamo aka Rusinea Lumii cauta motive sa nu joace la Timisoara .
cat de botanist sa fi ca sa pui botu ca ala e dinamovist ?? ala e o clona fcsbista care daca ce sa faca si el, fara echipa se adapteaza conditiilor si se muta la atii precum se adapteaza ursu cand iese din hibernare !!!
ar fi penibil o situatie de genu asta sa nu se joace din pricina cetii, si-asa jucatorii nostri cand e vizibil terenu nu se vad, pai pe ceata nu vor nimeri nicio pasa cum trebuie dar cine stie :))))
*** ala e stelist , cred ca e valahu, cat poti fii de prost sa nu iti dai seama de asta, numai ca gazduieste un prost de talia ta timisoara merita sa ia 3-0 minim diseara! o sa imi spui ca de ce te jignesc? te sfatuiesc sa iti dai seama singur ca esti prost citind ce-ai scris!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Boss.alb.rosu a ramas inca in evul mediu cind cotropitorii ( a se citi cei veniti pe tancurile sovietice ) puteau sa faca ce voiau. Ei bine , noi timisorenii nu o sa valcam pe cap, fiind totusi in sec. 21, dar o sa va facem sa va intoarceti acasa cu coada intre picioare, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
.)))))))))))
Numai ce ati luat 5 si mai comentati ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
doamne ajuta 3-0 dinamo .senilule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.