Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Vezi ce adevar spui tu acolo, ca Becali inchiriaza, adica palteste din banii lui statului roman pentru a beneficia de serviciile unui stadion, in timp ce altii cu patroni, cersesc pomana si stadioane, iar la final, voi tot pe berbec il injurati si il desconsiderati. Made in Romanika.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca simplu cetățean, fac complet abstracție de orice fel de partizanat , mi-as dori sa văd complexul Dinamo modernizat așa cum e el acum. Adică, stadionul reconstruit exact unde e și cum e (adică sa aibă si pista, asta pt ca CS Dinamo nu este doar un club de fotbal iar atleții merita și ei un stadion modern nu doar fotbaliștii), de asemenea modernizat și velodromul, într-adevăr este o raritate și ar fi păcat sa fie demolat. Se supăra PCH ca are stadionul pista!? Asta e, le trece! E bun și cu pista decât ce e acum sau sa trebuiască sa meargă cu traista in bat precum fc fcsb!
Astia vor INCA UN STADION IN BUCURESTI?Sinteti ***?!Timisoara,Iasi,Constanta,Brasov,etc, au stadioane in paragina si astia vor un al 5-lea stadion nou in Bucuresti?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
eu v-am spus asta inca de acum un an,nu se poate face stadion pe velodrom. oricum nici nu mai conteaza,vitanul barzesti se desfiinteaza daca bate astazi iasi.
Gigi hepure de ce un stadion nou pt. Dinamo..... ete sa se mire prosti ca tine care'n trebăăă..... Mentalitatea ta hipurasule eeee... 0 barat!!!!
De ce stadion nou pentru Dinamo??... nu au echipa...in liga a 2-a actualul stadion faca fata cu brio !
cum este posibil ca o persoana sa puna mana pe locatia lui Dinamo?in tara asta nu mai ezista oameni morali?un guvern face si desface .De ce acest guvern nu anuleaza japca luata de BADEA? sunt foarte furios,si miile de suporteri care fac sacrificii tineri si vanjosi ar trebui sa-l faca pe badea sa nu mai iasa din casa
Prim ministrul Adrian Năstase i&a luat lui Becali dreptul de folosință a Stadionului Steaua și I-a dat lui Badea dreptul de folosință a Stadionului Dinamo și asta datorită faptului că era dinamovist .Lui Becali dreptul de folosință a stadionului Steaua îl dăduse un alt prim ministru și anume Radu Vasile ,care era rapidist . Păi dacă primi miniștri se joacă cum vor ei cu stadioanele , dece nu îi ia un prim ministru ,dreptul de folosință a stadionului Dinamo pe care îl are Badea ?Cum contra lui Becali S-a putut și contra lui Badea nu se poate ?
Pentru somnambului tocmiti plantoane la net de cazarma sportiva sinistra CSA, luatisi vedeti ce maretie de club sportiv sovietic este CSA. Ce pile, relatii si interese personale se lafaiei in cele 20 milioane euro anual si cum sunt marginalizate vedetele, celebritatile adecvarate ale clubului, nu inventii odioase ale ratacitilor din peluza sud (gen talpan, oprita, miu, bumbescu, iovan, etc). https://www.sport.ro/baschet/scandal-imens-la-csa-steaua-gloriile-ros-albastre-ataca-managementul-clubului-si-cer-interventia-mapn.html
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.