Alte știri din fotbal
Guvernul nu se pune de acord » A aprobat 1,4 miliarde pentru 4 stadioane, dar ministrul Dezvoltării are altă idee: „Din 2028”
0
Care e situația lui Assad Al-Hamlawi » De ce a cerut schimbare la primul meci ca titular după accidentare
0
FCSB, cerere pentru LPF: „Cu respect” + MM Stoica, atac la Ciucu: „Îi e silă de noi!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele probabile: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
Știri din fotbal internațional
Primele imagini de la nunta lui Cristiano Ronaldo cu Georgina Rodriguez » De ce au organizat-o în living
0
Selecționerul a leșinat, din cauza unei bătăi ca în filme între cele două soții ale sale! » A intervenit poliția
0
Transfer exotic pentru Virgiliu Postolachi: „Va semna un contract pe doi ani”
0
Rodri vine la vizita medicală » Detaliile contractului cu Barcelona + Cât costă transferul de la Manchester City
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Haaaaa-haaaaa-haaaaa și hi-hi-hi,numa' "teatru"-n julesti!!!! Ca-n filme:::: alo,aterizează străbunica!!!! Vine/nu vine... De fapt n-a venit(și nici n-o veni) NIMENI... Nu-i bai:::: abba spre B.Doamne ajută și Amin...!!!..
Foarte bun de 30 de ani. Trabajador. Crescut in Franta. Va munci si in Romania in sUperliga sa inscrie gol cu capul lui cfr. Bravo...
Ce mai plange Berceniul...
Măcar m-am ales cu gradul de „colonel”!
Cartea asta e interzisă sub...„Pod”.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unu care a fost anuntat la o alta echipa dar care vine sa joace la rapid pe bani putini ca l-a rugat sumi. Altul, anuntat de rapid, dar care are niste probleme legale din punct de vedere al dreptului de a sta/munci in romania. Frumos de tot. Noroc cu pauza asta de 'nationala' ca altfel nu mai transferati nimic. aaaaa stai, ca de fapt nu ati transferat (inca) nimic.
A aterizat deja?
Zi adevărul, Nea Bănele! S-a aflat pe surse că Ndoye ăsta nu e suficient de aristocrat pentru a juca la Rapid. E clar că ar fi o nepotrivire cu Băieții Răvășitori de la peluză. În plus, ăsta când o să vadă atâtea pungi, o să înceapă să le strângă de pe teren, să le trimită acasă de unde a venit.
Domnilor , se știa de la început despre acest inconvenient. L-ati aflat dvs mai târziu. În 2-3 săptămâni se pot rezolva lucrurile.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.