Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
PROFESIONISTI... CEI COSTA CAZAREA CATORVA DELEGATI DIN PARTEA CLUBULUI CAZAREA CATEVA ZILE LA CLUJ...PT CA TOTUL SA FIE OK IN CAZUL IN CARE AR JUCA LA CLUJ
afirmatia mea nu e deloc fara acoperire. citeste-ti posturile de mai jos si iti dai seama ca intradevar esti prost. si nu sunt venetic stai linistit. sunt mai roman decat tine. tu i-ai jignit pe toti la care le-ai raspuns. se pare ca nu te prea ajuta mansarda. deocamdata steaua e echipa de venetici. se plimba prin toata tara. condusa de machedoni cu un caracter indoielnic si sustinuta de suporteri de rezultat. unde erai anul trecut si acum un an cand spala gigi cu voi pe jos?
eu stau foarte linistit.....de aia a plecat walter de la Cluj////a venit la Ploiesti sa mai mulga ceva si de la voi
Din cate stiu eu , primaria o sa premieze echipa cu 3 mil de euro daca termina pe loc de cupa uefa , cat despre treaba cu chiria ...e de fatada ..o buna perioada walter nu a platit chirie . Si stai chill ca la ce chirie are pe Ilie Oana , nici nu isi face griji ..scoate de 2 ori chiria din bilete .
oricum ar fi steaua ar trebui sa joace in ghencea. dar lui gigi nu ii convine pentru ca acolo nu strange suficienti spectatori. si atunci intre pe NA. cat despre faptul ca nu e stadionul petrolului ala nu vad problema. macar petrolul are un stadion facut special pentru ei. voi nu aveti nimic. asta denota cat ii pasa oierului de altceva in afara de bani.nu investeste decat srtrict in jucatori. in altceva nimic. nu aveti baza sportiva nu aveti stadion. ciobanul incearca sa scoata profit maxim cu investitie minima.
Aia de la Chelsea sunt mai realisti, viziteaza doar stadionul lui Ajax.
ga(o)zar prost....nici ala pe care jucati voi nu va apartine...ci apartine municipalitatii Ploiesti....numeri pe degete echipele din Romania care au un stadion in proprietate
aia de la steaua sunt destepti. joaca la intimidare. ba la buzau, ba la cluj, ba la constanta. trebuie chelsea sa strabata toata tara
Din pacate , ala nu e stadionul nici unei echipe , apartine Romaniei ..de acolo si numele de National Arena ..oaie beata
acum ala este stadionul lui becali?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.