Comentarii (36)
ChimirSen
ChimirSen  •  09 Martie 2025, 22:27
Postat de JackJohn pe 09 Martie 2025, 22:19

pai jucam joi cu lyon in optimile e***cuma dica nu mai avem scuze? aia stau si nu joaca nimic si noi jucam in franta,deplasare grea. extrem de grea si obositoare.

Rapid și dacă stă și dacă joacă , oricum nu joacă nimic . Văd un 4-0 pentru 10sb , lejer ...

securinamo89
securinamo89  •  09 Martie 2025, 22:25
Postat de axxell pe 09 Martie 2025, 22:06

Suntem capra fecesebeului. Ce rușine ! Rușine Rotarule ! Paștele mă-tii !

Ati pierdut si cu Rapid si Dinamo.Nu va simtiti bine la Bucuresti.

elgabri
elgabri  •  09 Martie 2025, 22:20
Postat de FcFcsb_e_SteauaBucuresti pe 09 Martie 2025, 21:59

Greu sa ia Fcsb campionatul la cate blaturi vor face Rapid si Dinamo! Mult prea putine puncte avans a pentru a termina pe locul 1!

Ce Blaturi vezi cand Arbitrii sunt Credinciosi ??? CCA este MAFIA Fotbalului Romanesc

JackJohn
JackJohn  •  09 Martie 2025, 22:19
Postat de Desperad007 pe 09 Martie 2025, 22:09

De data asta nu mai au nicio scuză dacă nu bat pe Rapid duminica viitoare...poate să spună oricine absolut orice!

pai jucam joi cu lyon in optimile e***cuma dica nu mai avem scuze? aia stau si nu joaca nimic si noi jucam in franta,deplasare grea. extrem de grea si obositoare.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

JackJohn
JackJohn  •  09 Martie 2025, 22:18
Postat de ChimirSen pe 09 Martie 2025, 22:07

Dacă suntem cât de cât realiști , la final va fi 1. 10sb 2.Frânarii Cluj 3, Craiolguța 4, ***-*** 5. U , 6, Mimao .

aici este vorba de Steaua din liga 1,lasa tu alte echipe inventate si vorbeste doar de liga 1. UNITI SPRE TITLU 28.

muzica
muzica  •  09 Martie 2025, 22:17

OLTEANUL AROGANT,SPUNAND CA VA BATE FCSB-UL PTR ESTE MAI OBOSITA (radoi),A LUAT O PALMA CU PICIORUL !AROGANTA SE PLATESTE !!!SI....UN PRAZ VERDE,POFTA BUNA !!!

istet10
istet10  •  09 Martie 2025, 22:16

Auzi functie de UTA-dinamo !!! Cadaou pt dinamo de la redmic.

JackJohn
JackJohn  •  09 Martie 2025, 22:15
Postat de FcFcsb_e_SteauaBucuresti pe 09 Martie 2025, 21:59

Greu sa ia Fcsb campionatul la cate blaturi vor face Rapid si Dinamo! Mult prea putine puncte avans a pentru a termina pe locul 1!

m-am uitat pe campionatele trecute.daca efectiv facem aceleasi rezultate care le-am facut in sezonul asta in sezonul regulat,castigam campionatul fara probleme,adica facem suficent= de multe puncte sa fim campioni fara probleme. 4 victorii si 6 egaluri am facut in sezonul regulat cu echipele din playoff,deci 18 puncte. asa ca idee,sezonul trecut am facut doar 17 puncte in playoff si tot am castigat campionatul detasat.

adrianyo
adrianyo  •  09 Martie 2025, 22:12

Ar fi fain ca FCSB si CFR sa fie la egalitate de puncte in ultima etapa si titlul sa se decida in Gruia.

id45
id45  •  09 Martie 2025, 22:09

Scurt pe doi !!! Ați NENOROCIT fotbalul românesc la fel ca *** de la conducerea țării !!! Ce înseamnă la voi ... înjumătățire ? Practic ... AȚI FURAT MUNCA UNEI ECHIPE , pentru ce ? Pentru *** ... la care sunt și fluierași implicați ??? Uitați-vă la acest Barbu și nu numai el ... cum dau ca la un șpriț cartonaș ... fără să întrebe în cască !!! Vreți performanță în Europa și la națională ... 18 echipe , fără *** de play ... decât când ai multe echipe la egalitate sau diferență de două puncte !!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează