LIGA 1  ·  STEAUA - ASTRA

Programul și televizările etapei cu numărul 7 în Liga 1! Când se joacă derby-ul Steaua - Astra

Articol de GSP - Publicat marti, 23 august 2016 14:02

Vineri, 9 septembrie

ISB și Liga Profesionistă de Fotbal au stabilit programul și televizările etapei a 7-a a Ligii 1 Orange. Iată cum arată!

Ora 20.30 Gaz Metan Mediaș - Pandurii Târgu Jiu  LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT 

Sâmbătă, 10 septembrie

Ora 17.30 FC Voluntari - Poli Timișoara  LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT 

Ora 20.30 CFR Cluj - CSU Craiova  LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT 

Duminică, 11 septembrie

Ora 18.00 CSM Poli Iași - FC Botoșani  LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT 

Ora 20.30 FC Steaua - Astra Giurgiu  LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT 

Luni, 12 septembrie

Ora 18.00 FC Viitorul - Concordia Chiajna  LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT 

Ora 20.30 ASA Târgu Mureș - FC Dinamo  LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT 



Cazul care a șocat Italia. Fată violată de 3 români: „Am fost obligată să-mi dau pantalonii jos, iar ei...„
Libertatea
Comentarii (3)
manutd.steaua  •  23 August 2016, 15:57
Postat de tandd pe 23 August 2016, 15:23

pai nu jucati nici cu dynamo nici cu city,asa ca cine crezi ca o sa fie la stadion?)))

e meci impotriva campioanei!cine merge,are ce vedea!

tandd  •  23 August 2016, 15:23
Postat de manutd.steaua pe 23 August 2016, 15:01

Cum de au reusit sa pana meciul cu Astra la 20:30??? s-o fi gandit oare cineva si la specatorii aia care dupa meci nu mai aveau cu ce sa se intoarca acasa???nu m-ar mira sa se schimbe ora de disputare pana la urma!e nevoie de audienta la tv,nu in tribune!!!!

pai nu jucati nici cu dynamo nici cu city,asa ca cine crezi ca o sa fie la stadion?)))

manutd.steaua  •  23 August 2016, 15:01

Cum de au reusit sa pana meciul cu Astra la 20:30??? s-o fi gandit oare cineva si la specatorii aia care dupa meci nu mai aveau cu ce sa se intoarca acasa???nu m-ar mira sa se schimbe ora de disputare pana la urma!e nevoie de audienta la tv,nu in tribune!!!!

Vezi toate comentariile (3 )
Comentează
Agenda
Oră Competiție / Post TV
19:00 Fotbal, Serie A
Benevento - Inter
Digi 1, Telekom 1, Look Plus
19:00 Fotbal, Serie A
Udinese - Spezia
Digi 2, Telekom 2
19:45 Handbal M
Brest - PSG
Digi 3
20:00 Fotbal, La Liga
Huesca - Atletico Madrid
Digi 2, Telekom 2
21:00 Fotbal, Cupa Ligii Angliei
Alternativ: Burnley - Manchester City
Digi 4
21:30 Fotbal, Supercupa Germaniei
Bayern Munchen - Borussia Dortmund
Digi 1, Telekom 1, Look Plus
21:45 Fotbal, Cupa Ligii Angliei
Alternativ: Brighton - Manchester Utd
Digi 4
22:00 Fotbal, Preliminarii Liga Campionilor
Midtylland - Slavia Praga
Digi 2, Telekom 2
22:30 Fotbal, La Liga
Real Madrid - Valladolid
Digi 3
Program TV complet

Liga 1