Alte știri din fotbal
Mesaj-manifest al campionului cu Dinamo: „«Proști» spaniolii ăștia... Ne mai mirăm că nu avem fotbal!”
0
„Înțepat” de Mihai Stoica, Pintilii și-a sunat fostul colaborator: „Îmi era dor de vocea lui”
0
Jucătorii lui Dinamo și-au numit sportivii preferați: pe cine au ales Cîrjan, Pușcaș și Karamoko
2
FC Voluntari prelungește contractul accidentatului Alexandru Gîț: „Pe termen nelimitat!”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Smart TV + net de 1 gb si vezi ce vrei cand vrei.
Boanghina mongoloida fără tara, pana acum Rușinea României in UEFA care era eliminata din primul tur preliminar Europa League era 9inamo. Acum după fuga din tara de frica pușcăriei, a mafiotului cu ochii oblici Zoltan, o sa fiți voi RUȘINEA ELIMINATA ÎN PRIMUL TUR. V-au dat 4 goluri o echipa nou promovata, din care 3 goluri cu capul, sa vedeți ce omor va luați în Serbia.
Adevărat grăieşti. Doar că ce să fac? Io mi-s mai retardat şi-mi plăcea morcirla. Sau mai exact, una dintre echipele, poate singura echipă care nu făcea partea din mocirlă, CFR Cluj.
asta cu seria a si primera division esti la rds ? enjoyComentariul tău...
Nu pierzi mare lucru... Sa inceapa UCL,Bundesliga,Premier League,Serie A,Primera Division,Ligue 1 etc .... acolo vezi fotbal de calitate si nu in mocirla lui Nea Gino.
Vroiam să zic, iestrem de civilizat că-mi bag... piciorul în cei care ne-au lipsit de fotbalul pe care-l priveam ori de câte ori se putea. Acum nu se mai poate. Respecte lui Paszkany, Burleanu, etc. Dacă voi avea vreaodată oportunitatea să-mi şterg picioarele de aceşti ticăloşi, o voi face cu maximă plăcere. Hoţilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.