Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
1
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
2
Știri din fotbal internațional
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
0
Arsenal - Sporting, retur pe „Emirates” în sferturile Ligii Campionilor » Echipele probabile
0
Transformare fizică incredibilă a fostului internațional coechipier cu Mutu! » „S-a retras în munți și s-a dedicat religiei”
1
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
4
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Glenn Corn, fost oficial CIA și profesor la Institutul de Politică ...
Libertatea
Alpine, mars in mortii tai de @urol@c sinistru. Mori odata....de mana cu valah si qpax.
Eu am citit in speach-ul lui ca vrea sa anexeze Moldova.
Imi place enorm : ))))) Tu ai lansat porecla !!!
Nu numai maghiarii, dar și transilvănenii privesc spre Europa. Un stat regionalizat, un stat federalizat român după chipul Germaniei ar fi un stat mult mai eficient", a declarat Szilagyi Zsolt, candidatul impus de Tőkés pentru preşedinţia României, după turul 1 al alegerilor prezidenţiale. „Suntem convinși că domnul Klaus Iohannis, care este minoritar, va rezolva idealurile poporului secui din Transilvania” a spus agentul Ungariei Laszlo Tokes. *********************** Klaus Iohannis a transmis pe Facebook un mesaj de mulțumire liderilor maghiari László Tőkés și Szilágyi Zsolt, care și-au declarat recent susținerea pentru candidatul ACL în turul II al prezidențialelor.
pff ce teapa mi-am putut lua votand-ul pe ponta.am avut semne de intrebare de ce nu se tot apuca de demolat dar................ nu-i nimic olguto,in afar de echipa nu ai facut nimic in craiova timp 30 de luni,te mai suportam noi 18 luni.
Acum te-ai convins ce caracter infect are boanghina mongoloida ??
vad ca ti-a placut porecla pe care am inventat-o azi noapte..)) abia astept sa le vad fetele tovarasilor de la hantena drei, bai ivning..)) am inteles ca diseara la emisiunea sinteza minciunilor zilei, este posibil sa nu modereze raspopitul ghidea, intrucat i-au ramas 2 unghii infipte in gat, iar rasculatul minciunica shpagat a fugit de acasa, l-a luat masa cu maturoiul la goana, cica face spagaturi pe banci in parcul Carol si urla de nebun : Jos basismul !
Te citez: "propaganda nazistă, sabotajele economice, acţiunile diversioniste în spatele frontului, „intoxicarea” şi dezinformarea populaţiei majoritare" Q.E.D.: esti un nazist, de Dambovita.
Te citez: "propaganda nazistă, sabotajele economice, acţiunile diversioniste în spatele frontului, „intoxicarea” şi dezinformarea populaţiei majoritare" Q.E.D.: esti un nazist, de Dambovita.
Puterile Aliate au impus României, prin articolul 15 al Convenţiei de Armistiţiu din 12 septembrie 1944 , dizolvarea organizaţiilor pro-hitleriste de pe teritoriul românesc. Astfel, Grupul Etnic German a fost desfiinţat prin Decretul – Lege nr. 485 din 7 octombrie 1944, semnat de regele Mihai al României. Ieri prin fraudarea alegerilor nazistii germani au instalat la Cotroceni pe seful Coloana a V-a a lui Merkel. VOR FEDERALIZA ROMANIA SI VOR RECUNOASTE INDEPENDENTA TOTALA A TINUTULUI SECUIESC.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.