Alte știri din fotbal
FC Voluntari - Oțelul, meciul care deschide etapa în Superligă » Echipele de start
0
Cât lipsește Rober Sierra după accidentarea din meciul cu Oțelul » Iată verdictul medicilor
0
Răzvan Zăvăleanu dezvăluie amploarea problemelor de la CFR Cluj: „Putem vorbi de 4-5 ani de insolvență, datoriile sunt mult mai mari!”
0
Primele probleme pentru Andrei Șucu la noul club » De ce nu e în lot pentru următorul meci: „Am fost anunțați de Rapid”
0
Știri din fotbal internațional
Revoluție media: Jamie Vardy va transmite meciuri dintr-un campionat puternic pe canalul de YouTube
0
Craiova are program DE CALIFICARE, dar și un meci infernal în Anglia! Cele 6 adversare din Conference League
49
Anunțul făcut de Roberto Rosetti, șeful arbitrilor de la UEFA: „Trebuie să lupte contra «sindromului girafei»!”
0
Adversarii Craiovei, unul câte unul: deplasare de 4.185 kilometri, FCSB și CFR n-au putut să o bată + Antifotbalul vine în Bănie!
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
CTP, necruțător cu Nicușor Dan după ce i-a luat apărarea lui Pahonțu: „Face ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
Premierul propus in campania electorala de catre agentul Germaniei nazist-populare, Bolovannis si anume Cătălin Predoiu este varul lui Nuti SpaimaPutii. Nuti şi Cătălin Predoiu sunt veri din judeţul Buzău, chiar din acelaşi sat, Pietroasa. Mai mult, au copilărit pe aceeași uliță. SA DORMITI BINE -MARINARUL SI NUTI VOR CONDUCE DIN UMBRA GUVERNUL. Predoiu este marioneta construita din timp de cei doi amanti.
Pai cine altcineva. :))))
clona sub care se ascunde azi valahul?
Ia de aici Valahule! :) www.spiegel.de/politik/ausland/rumaenien-klaus-johannis-wird-praesident-a-1003310.html#js-article-comments-box-pager
Nu e clar :))?
"silent otto" tot el e?
Cu scuzele de rigoare fata de cei 60% doljeni care au votat ''pe rosu'' as vrea sa remarc ca d-na Olga are frustrari de virgine si refulari de canalizare . Cred ca este evident ca promisiunile de campanie ale dansei sunt doar pentru caracterele sarace cu duhul si pentru naivii de perspectiva si nu bazate pe fundamente puternice. Spor la noua serie "Picocchio" d-na Olga!
ba tu ai viata f grea!...m@@rs dreaq de aici pe paginile Can-Can,Gandul ca si primarita ta idi0ata..G0lguta! aveti tulburari psihice grave,c0munistilor!!
Nu numai maghiarii, dar și transilvănenii privesc spre Europa. Un stat regionalizat, un stat federalizat român după chipul Germaniei ar fi un stat mult mai eficient", a declarat Szilagyi Zsolt, candidatul impus de Tőkés pentru preşedinţia României, după turul 1 al alegerilor prezidenţiale. „Suntem convinși că domnul Klaus Iohannis, care este minoritar, va rezolva idealurile poporului secui din Transilvania” a spus agentul Ungariei Laszlo Tokes. *********************** Klaus Iohannis a transmis pe Facebook un mesaj de mulțumire liderilor maghiari László Tőkés și Szilágyi Zsolt, care și-au declarat recent susținerea pentru candidatul ACL în turul II al prezidențialelor.
nu nu se mai poate fura la greu din banii pentru constructia stadionului. gen : 5 milioane inca de la faza de proiectare, spaga de 10% la atribuire, apoi pretul initial, umflat de 2-3 ori pe parcurs, pe cauze puerile si banditesti, de fapt, s-ar face un stadion de 50 de milioane cu 100 de milioane. 1 milion la zdreanta penala, 49 la pushkulitza de partid, pentru zile grele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.