Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
pai ce sa ceri de la un cioban si de la mita travestita????
forta stOAIA...MEREU BEHAITORI!
Ce tertipuri ieftine inainte de meci ,de parca pe Grigoras l-ar sensibiliza vrajelile ciobanului!O sa vedeti sambata cum si-o ia stelemeaua pe coaja,,,
Daca MM lanseaza acum acest lucru Becali deja are senzatia ca ce mare conducator a angajat care stie sa destabilizeze adversarul...La mintea lor asta e o mare strategie manageriala
ce 3 nick`uri ma copil prost? si daca as posta de pe 100 de nick-rui palmaresul e acelasi bai nentoriene! de ma-ta nu zic nimic e deajuns ca a pedepsit-o Dumnezeu...cu TINE!:)))))))) Forza Steaua! Mereu Superiori! STEAUA>dinahomo
Inaite de meciul cu Pandurii MM-ul lanseaza zvonul cu Grigoras. Hahalerelor numai la voi se intampla astfel de lucruri, nu var mai rabda pamantul !
Inaite de meciul cu Pandurii MM-ul lanseaza zvonul cu Grigoras. Hahalerelor numai la voi se intamola astfel de lucruri, nu var mai rabda pamantul !
Problema acolo nu e MM, el saracul e ca un pechinez latra mult si degeaba, problema e JJ si multitudinea de suporteri "aurolaci" cei care nu au procesor propriu ci folosesc unul singur la comun!!!
Daca la CFR, Rapid sau Dinamo poti spune despre conduceri ca sunt oarecum simtite nu acelasi lucru poti spune despre popcorn!!!
De parca Grigoras o sa vina vreodata la Steaua cu MM acolo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.