Alte știri din fotbal
I-a revenit zâmbetul lui Charalambous: „El e numărul 1 în România!”
0
Darius Olaru, după Oțelul - FCSB: „A fost o singură echipă pe teren”
0
„A prins bine pedeapsa lui Gigi Becali?” » Răspunsul lui Bîrligea: „Nu asta e soluția”
0
Florin Tănase a dat recital la Galați și admite: „Cea mai importantă din acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
După ce a mers la sală în Oradea, un american spune că România e mai ...
Libertatea
Cina „sălbatică” a lui Epstein cu miliardarii lumii: Elon Musk, Mark ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Constanța și-a vândut BMW-ul X6 în Ilfov și l-a furat apoi cu ...
Libertatea
oile sunt rugate sa rumege in tacere!:))))))))))))))))))
desfiintare placuta!! :)))))))))))
Toata stima!
Ce-i, fan-cioban, nu iti place ca vezi multi suporteri ai CFR-ului? Ca vrei, ca nu vrei, suntem multi, si devenim tot mai multi . Eu locuiesc in Viena si pe primul loc ca numar intre romanii microbisti pe care i-am intalnit sunt ceferistii :) Dau peste tot de ei. Am intalnit suporteri ai lui Dinamo aici, de asemenea, dar nici unul stelist :))) Si nu sunt din Cluj :) Fortza CFR!
Mestere spune-ne si noua sa stim juniorii lui Molde nu sunt cumva aia care au spulberat peste 150 de echipe in cupe europene?
Bravo, Luis Alberto !! Obrigado!!
un jucator care nu a facut mai nimc in cariera lui a ajuns sa fie prea laudat pentru un sut norocos
Afara cu ungurii din tara !!! !!!
Respectele noastre domnu' academician !
Noi spre deosebire de voi avem un palmares de invidiat ma pui de bozg or noi am castigat trofeul in competitia cu care te mandresti ca ati facut 10 pct . Mai rebutule Molde e campioana norvegiei daca nu stiai ia batut pe herenven cu 4-1 / 2-0 .... echipa care ia batut pe rapid cu 5-0 ? 4-1 numai stiu , campionat unde se mai regaseste si Rosemborg . Copengaha akm un an sa calilicat in optimi ucl din grupa cu barsa etc , si e campioana Danemarcei . Stutgart rebutule uitate pe net rebutule sa vezi cine e stutgart akm in week ia batut pe shalke cu 4-1 sau 3-1 , shalke fiind calificata de pe primul loc in ucl . Asa ca luati legatura cu Bilica , kone , dorsin sa va zica ei cumse face blatur
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.