Alte știri din fotbal
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Omul care l-a adus pe Zeljko Kopic la Dinamo rupe tăcerea: „La noi e o groapă fără fund în care toată lumea trebuie să arunce niște bani”
0
Cât costă 5% din acțiunile Universității Craiova: „Oferta e valabilă până când începe primul tur al Ligii Campionilor”
0
Știri din fotbal internațional
Dan Negru, mesaj manifest împotriva FIFA înaintea startului Mondialului: „Sfârșitul sportului numit «fotbal» începe în seara asta”
0
Mexic – Africa de Sud » Așteptarea a luat sfârșit: începe cel mai mare Campionat Mondial din istorie! Reporterii GSP transmit din Ciudad de Mexico
6
Au transformat Mondialul într-o fiesta mexicană » Spectacol extraordinar în deschidere: 80.000 de oameni la stadion de la 8 dimineața!
0
42 de lei o apă minerală, berea e lux » Prețuri care te sperie la Mexic - Africa de Sud, primul meci al Mondialului
2
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
19
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Iranul fortifică de zor Insula Kharg după ce Trump a amenințat că o va ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cine este miliardarul alături de care Simona Halep a fost surprinsă în ...
Libertatea
Care l-ati sunat bah pe Stafida, auzi ca a primit telefoane de sustinere de la suporteri. :|
Aici a ajuns fotbalul romanesc si tara in general, de cind au borfasii piinea si cutitul! Daca nici Dinamo nu are mijloacele de a se elibera de mafia bisnitarilor, e grav! Si @ochiu mielului, cum sa-l compari pe Prunea cu Jovani? Prunea are o structura morala "normala" pe cind fratii oieri sint niste scandalagii de cartier care abia stiu sa scrie si sa citeasca, si care inafara de bani nu stiu nimic pe lumea asta! Probabil table, totusi, si ceva tabinet.
Am luat chiar în considerare să nu ne prezentăm la meciul de la Bistriţa, pentru a nu pune în pericol numele lui Dinamo şi a ne face de rîs", a spus Prunea....pai mai mare rusine decat a nu te prezenta la meci la un asemenea nivel cred ca nu exista....pai cum sa nu te prezinti la meci?
AFARA CU FRATI BECALI BRAVO PRUNEA
Sa-ti dea dzeu sanatate Florine. Poate ne scapi de neamul ala de borfasi care distrug tot ce ating. Caine pana la moarte!
daca va scapa prunea spagarul de fratii becali >>> sa il trimite-ti si la steaua( salariu dublu+portofele)
DACA PRUNEA REUSESTE SA NE SCAPE DE FRATII BECALI SI DE TOTI ******* DE LANGA DINAMO ,VA INTRA IN ISTORIA LUI DINAMO..................FELICITARI PENTRU TOT CE FACI ,NU TE LASA !!!!!!!!!!!!!!!!!
o sa vedeti jucatorii la Steaua :)) va garanteaza Giovani :)) clanu Becali face legea si prostii sustin echipele:))
@termometru Bai merCUR, daca fratii Becalii sunt borfasi,inculpatul Prunea trimis oficial in judecata ce este?
Sunt stelist, dar ce face Prunea la dinamo este de toata lauda. Asa ceva am avea si noi nevoie in Ghencea, poate ne scapa cineva de neamul de vanzatori de bilete la patria,ceasuri contrafacute Rolex, branza in tarile arabe si miei de Paste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.