Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Belgiei a dezvăluit cum a reușit cea mai spectaculoasă „remontada” de la Mondial: „Senegal a făcut o mare greșeală”
0
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial
0
Istorie la Cupa Mondială 2026! » Cel mai târziu gol marcat la un turneu final
0
Belgia s-a calificat dramatic în optimile CM 2026, cu un gol din penalty în minutul 120+5
2
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
bine zis
Darius tăvălici ???
Ce lovitura? Ultimul vâslitor din echipa olimpica are mai mare valoare decât clownul si prefăcutul asta. In afara de 2 -3 pase tot jocul da impresia ca joaca box, se tăvălește pe jos, cade ca trăsnit numai cand trece adversarul pe langa el. Cine sa vrea un asemenea actor?
E cum de nu....e primul pe listă...bă da ce mwishi sunteți, voi presa probrânză ????
Pe randum cand il vinde ?
deci razvan marin care e titular la nationala ajunge la ajax si nu joaca deloc ca e slab, dar asta care e rezerva la natioanala se duce la psv :))) ca sa nu mai spun ca aia au scouteri seriosi, nu aduc toate gloabele din romania si in niciun caz pe ala care are 26 de ani si potential 0
Povesti. Prefacutul asta nu poate juca in veci la nici o echipa de calitate medie din UE. Poate la camile impreuna cu un antrenor la fel de valoros, Sumudica.
...:) Pe care ''val''?!...:) Tipul este de un penibil absolut, ''zero'' barat la ''nationala'', balerin in campionat... Da goluri cand i se permite, fiindca are talent, dar ''scoala'' invatata de la puscariasii care-i conduc destinul il desfiinteaza. Teatru ieftin (ca si Charalambous pe margine...), crede ca da bine la imagine...:)
Am înțeles că a fost transferat la pachet cu Barsan
Nu mai acuza oamenii fără sa fii informat precum procurorii lui Coldea,Giovanni a declarat că nu există interes pt el din Olanda și că jucătorii de valoare se transfera din iunie-iulie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.