Alte știri din fotbal
Ratarea din Chindia - Farul va face înconjurul planetei! A scăpat singur spre poarta goală, dar nu a marcat
0
Chindia - Farul, cel mai nebun meci al anului! Barajul pentru menținere/promovare se decide la retur
21
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Echipele de start
3
Ionel Dănciulescu pune tunurile pe arbitraj după ce CS Dinamo a retrogradat în Liga 3: „Trebuie să fie echidistant, dar astăzi nu a fost”
0
Știri din fotbal internațional
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
DAR EI NU GANDESC!!! CE E ASA DE GREU ??
daca la dinamo platesc jucatori sa plece atunci e clar ! SCAPA CINE POATE......
pt ca e vrajeala cu plata!!! nu a platit nimic NIMENI...sa vezi cum sapatamana viitoare jucatorii vor face memoriu la LPF.....
Dar parca a fost o stire acum cateva zile cum ca atat Badea cai si Negoita au platit sumele restante de salarii pentru luna decembrie. Pai in cazul asta cum poate avea Pulhac restanta de 4 luni?
Mai cojones, intra si tu la articolele stelei sa vezi cati frati caini de-ai tai comenteaza acolo, netrebnicilor
un transfer bun pentru Dinamo :))
Doamnee,,eu nu stiu de ce comenteaza toate lighioanele SIMPATIZANTE ,avand in vedere ca nu are legatura cu fc stelemeaua...jet!! Si daaa...per terminatul acesta care nu stie ce e ala fotbal....ar trebui dat afara in suturi.
Situatia de la Dinamo este de-a dreptul jenanta./ Stiu ca se intampla asa ceva si in alte locuri dar totusi vorbim de clubul nr 2 al Romaniei care are in frunte 3 multimilionari in euro.
...ar trebui sa i dea lui Dinamo jumatate din bani ...nu doar un sfert .
@terminatul2 meciul se joaca pe un stadion fara nocturna, asa ca e logic sa aiba loc la pranz. iar in perioada de acumulari, doar nu vrei sa joci amical cu fc barcelona. iei o echipa slaba, sa nu-ti puna probleme.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.