Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
de data asta au fost peste noi...de data asta.
AAA si am uitat esentialul...bv vatcane.la cat te a tinut pustai pe banca si eu as fi facut la fel in locyul tau...;).. si restul care nu au habar de fotbal sa inteleaga ce vor:*
A fost un meci frumos , spectaculos , cu o echipa care a dominat total jocul ... pacat de Gaz Metan , pacat ca le pleaca toate vedetele in pauza competitionala . Daca ar fi tinut de jucatori si ar mai fi transferat vreo 2 nume noi , Gazul ar fi emis pretentii la cupe europene .
proble e ca voi trebuia sa fiti in liga a 2 blatisti ce sunteti huoooooooo rusine kakanarilor_
aveam alta parere de Medias dar cand dadeati ue Timisoara mi-am schimbat parerea! Ii luam pe Eric si pe Parvulescu si puteti merge le vale fara griji! Cu ce v-am jignit noi, satenilor?
asa se intampla cand joaca vatca si zaharia la gazu.echipa pierde.vatca sa nu se mai planga k nu mai este bagat in primul 11 pentru k e zero.dar Butcha de ce nu a jucat?
Mai Cristi Pustai, echipa ta a fost praf azi. Vatka este portar de Steaua 2 si tu o sa ramai fara echipa din iarna. Bud, Eric, Parvulescu, si poate Markovic pleaca. Marele Horoba incaseaza si Mediasul o ia in mana. Unii spun ca si Pustai e pe cale sa plece. Cum astea sunt previziunile cred k nu mai pupati niciun punct in turul asta. Ah si inca ceva, scapa de catastrofa aia de Buzean!
toti timisorenii stiti sa vorbiti acum dar anul trecut la 5-1 nu mai erau "desculti"astia de la medias......FORTZA GAZU .....CAPU SUS BAIETI CASTIGAM LA ALBA IULIA
si.mie.mi-se.pare.sincer.foarte.dubios.scoru...in.conditiile.in.care.la.medias.mai.castiga.dreaq.de.acum.incolo...nu.zic.ca.a.fost.blat....dar.nici.diferenta.de.scor.nu.e.reala.... pacat.de.ei... yo.unu.st.oltean.si.noua.trebuiau.sa.ne.dea.14.....cam.14-2.trebuia.sa.fie.scorul.la.meciul.cu.noi....dar.oamenii.joaca.exagerat.de.bine.acasa....ce-i.drept.nu.am.vazut.meciul.asta.al.lor...
Mai Martine mai , asa esti tu din Londra cum sunt eu din Liverpool. Mare echipa are si Mediasul asta de trebuia POLI sa-i plateasca ca sa le dea 6, ma lesi ? Ai vazut totusi meciul ? sau ai ascultat comentariul in engleza si din cauza asta nu ai inteles mare lucru,hi,hi,hi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.