Alte știri din fotbal
Darius Olaru pleacă de la FCSB! Va juca într-un campionat de top din Europa: „Îi dau drumul” » Câți bani va primi FCSB
0
Culisele transferului lui Anderson Ceara la FCSB » Salariul și procentul păstrat de Csikszereda
0
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
0
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
f adevarat. Pustai ii valoare!
Iar un titlu made by gesepe care arata perfect cat de priceput e autorul/redactorul. Pustai si Stan in aceasi fraza? De ani de zile toti iubitorii de fotbal stiu ca Pustai nu prea are concurent intre antrenorii romani din Liga 1. Dar ca gluma oricum suna bine titlul. Acum mi-am dat seama: gesepe e un ziar de divertisment.
deci nici macar nu se merita sa dai replica la titlul ala...pupincuristii gspisti trebuie sa faca ei o legatura cu mediocra si infecta lor dugheana de echipa cu orice pret...nu conteaza despre ce o vorba..trebuie legat cu ceva de la steaua sa vedeti sambata cand e el clasico....ar fi in stare sa se intrebe si daca Guardiola sau Murinho sunt mai buni decat Ilie Stan....apoi ....Tanase o fi mai bun decat Iniesta? Dar decat Di Maria?
Da si Jiji Becali un premiu de Craciun (premiul :2 oi si jumatate de berbec) - Lista Candidatilor (pentru realizatorii care l'au lins in fund in 2011) 1. Samuila (Gsp) 2. Horia Ivanovic (gigi, pardon Digi) 3. D. Udrea (Gsp) 4. Redactia Sport.ro (nu le stiu numele, stiu ca sunt becalioti) Votati cu 1,2,3 sau 4 !!!
nu poate fi comparat Ilie Stan cu Pustai! Pustai ii mult mai inteligent decat Ilie Stan si scoate maxim cu jucatori medii, pe cand la steaua mor valorile si talentele nefiind exploatate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.