Alte știri din fotbal
Oțelul se sufocă în datorii, iar jucătorii pregătesc proteste radicale: „Vor să boicoteze antrenamentele!”
0
N-a scăpat! Dani Coman, suspendat dur de FRF, la două luni de la scandalul cu Radu Petrescu
0
Andrei Nicolescu, laudă la adresa unui jucător de la Dinamo: „Putea fi cel mai bun străin din campionat!”
0
Cu apărarea în piuneze » Flavius Stoican are mari bătăi de cap înaintea meciului cu FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, cifrele la vedere! » Noul salariu și banii pentru transferuri
0
Real Madrid îi pregătește o ofertă de 160 de milioane de euro, însă starul lui Bayern i-a ironizat pe „galactici”: „Regii competiției?”
0
Antonio Rudiger, acuzat că a insultat un adversar: „Poate e bărbat să recunoască”
0
Florentino Perez a năvălit furios în vestiarul Realului, a scos un jucător afară și și-a vărsat furia pe vedete: „Tu ieși, nu privi și nu asculta ce se va întâmpla acum”
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
0
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Dosarul Liviu Dragnea – Tel Drum s-a reluat, după episodul interceptărilor ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Ce sa le ceri CEOARELOR si JEOAVRELOR needucate? Daca era o carte despre istoria lor(hahaha expresia ma face sa rad) sa vezi oamenii ce laudau proiectul. Asa doar isi manifesta frustrarea in public. CIOCUL mic si mars culcat ati inteles? Ca sa nu folosesc o exprimare dura sa fiu nevoit sa va ... in gura:)))
Ce sa le ceri CEOARELOR si JEOAVRELOR needucate? Daca era o carte despre istoria lor(hahaha expresia ma face sa rad) sa vezi oamenii ce laudau proiectul. Asa doar isi manifesta frustrarea in public. CIOCUL mic si mars culcat ati inteles? Ca sa nu folosesc o exprimare dura sa fiu nevoit sa va ... in gura:)))
prost mai esti mariusica. nu stii ce este respectul fata de dusman asta e!
Sunt bucuros sa am aceasta carte cu toate ca sunt petrolist de 45 de ani,am strans in ce-i 45 de ani colecti de fotografi,fanioane autografe celebre,insigne carti de fotbal,monede de argint comemorative dela mondiale si europene,unele din ele doresc sa le vand cum e colectia de fanioane din cupele europene un tablou cu autografe dela Steaua cand a castigat in 1968 titlu cu Covaci Pista la carma etc.Ma bucur ca mai sunt ziaristi care scriu de olimpiade.Videl 14 de.2008 Suedia
de unde se poate cumpara sau comanda cartea ? :-/ sunt din zalau si nush de unde pot face rost ...
pai tu nu ai bani de hartie igienica si vrei sa dai 115 ron pe cartea asta? matematica ai facut-o cu femeia de servici? frustrat mic si ticalos mai esti, marusica.
si eu ma bucur, o sa iau vreo 3 exemplare ca mi s-a terminat hartia la wc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.