Alte știri din fotbal
„Ianis a prins o zi proastă” » Ovidiu Ioanițoaia i-a luat la rând pe „tricolori”: „Speriați de bombe!”
0
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
1
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
2
Toate „tunurile” pe Rațiu » Faza reproșată fundașului: „Se credea decar” + Ce spun statisticile
0
Știri din fotbal internațional
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
bai...ala de-ai calcat in flecme de smecheri..uiti un lucru:RAPID pute a maidan curat,nu a aerului infect pe care-l aveti voi in ghencea(civil sau militar)Pute a aer curat, nu a blaturi si arbitri minjiti cu cacareze de oi si capre
Astia doi au pus b-otu la banii ciobanului. Nici o oaie de ca-cat n-are ce cauta la Rapidul nostru sfant!
Rapid pute a maidan,steaua pute a CL,asta-i diferenta
Bey nene la astia e intuneric si pe site :) Negru de fum de aripioare ...:)
Becali vă ia drept exact ceea ce sunteţi: FRAIERI! Dar nu numai fraieri, ci şi dobitoci, frustraţi, boschetari, ţigănoi borâţi, muişti de mare calibru, papagali, hahalere şi maimuţe brichetare!
Uite domne ca aripelul rada stie sa glasuiasca domne...wow :) Pai bey aripele tu vorbesti si taher e cu banii ca EL ii vrea pe aia doi la echipa, pe tine te da la juniori imediat. Si cum alt servici nu gasesti la valoarea ta, te duci si la copii antrenor mai valoare:)
oilor, sa va dea gol dinamo in min 95 din ofsaid si cu mana si dupa ce arbitru arata 4 min prelungire, fugariv-as la wc sa beti apa
rada nu te baga nimeni in seama??? si daia te bagi tu.... din pacate esti un antrenor de conjunctura, ai carat mingi si ai spalat ghete 25 de ani la rapid si te vezi antrenor acum??? mai bine puneti si tu o masca inainte sa apari la tv ca imi sparti televizorul, esti un bagator de seama la chil nimic altceva, int-o sapt te intorci la margat gazonul =))
ba rada... fraier esti . stelistii nu se pot acomoda la voi in corturi ... si prin copaci pe unde stau ciorile
chiar asa :steaua este o echipa care pute!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.