Alte știri din fotbal
Dumbrăvița - Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Dinamo s-a hotărât în cazul lui Dennis Politic, oferit gratis de Gigi Becali
6
Juraj Badelj nu pleacă singur la Aris Limassol! Un alt campion al României i-ar putea fi coleg
2
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
7
Știri din fotbal internațional
Locul 9 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru jucătorul abia cumpărat de Interul lui Cristi Chivu
0
Vozinha, senzația de la Campionatul Mondial, prezentat oficial la noua echipă: „Nu mi-am imaginat niciodată asta”
0
Scandal-monstru cu Neymar » A URLAT la adversari, președintele l-a spulberat: „Un vagabond!”
0
Barcelona, ultima încercare pentru transferul lui Julian Alvarez: Deco este deja la Madrid
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
roxi corect este " IMI" daca raspunzi , sa nu uiti sa-ti dai singura like :))
ioi, sa ma sterg la cour de engleza pana nu ma taxeaza boieru erata: It doesn`t come right now =)))))
nu stiu como se dice la voi.....I belive its ....fAck, dunno, I doesn` come roght now, I`ll tell u later =))))
lacrimi si iubire, aoleo , leo , leo :))
Roxy tu esti țață dragă ?
"ce estem la voi blat ? :))" "eu nu auzit la mine in tara :)) "
I-mi place sa intru la voi pentru ca stiu ca va ofticati.De 10 ani stati cu capul aplecat in fata stelei.Nu reusiti sa intrati in cupele europene.In campionat terminam inaintea voastra.Asa care a spus ca jet steaua va spun eu jet dinamo.Suntem superiori inaintea voastra.
eu mai am un singur dor de acum, ghici ghicitoarea mea:)))
el e marian valorosu...daca-l stii..companierul roxanei=))) da-o da fack la hell cu stampila....merem si fara stampila asa pe blat:)))))
...se aproba !!! pffff....nu am stampila la mine....cred ca merge si fara..:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.