Alte știri din fotbal
3 detalii interesante de la FC Argeș - Petrolul » Gol lucrat în detaliu și executat perfect
0
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » „ROȘU” după consultarea VAR: l-a lovit pe Papp fără minge!
1
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
1
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
bai mai dati-l dreacu ca asta nu e atacant pentru ca nu e matur, clar sa fie. asta daca se accidenteaza si sta 2 luni pe bara pierde si simtu gauri pe care il are acu. italieni de ce l-au dat.. pentru ca nu e exploziv.. da cate un gol cand nu se asteapta nimeni ceea ce nu ar fi rau daca ar conta mai mult in joc ca si fotbalist. nu e nici pe departe complet! Hai Romania!!!
Piovaccari este imprumut la steaua si este al Sampdoriei, echipa de locul 18 in clasament, ...unde n-a avut loc! Are 29 de ani si in cariera a marcat 2(doua) goluri in serie A! Asa ca laudati-l voi cat vreti!
de asta tu de pe un cont injuri ca ultimul zigeuner ce esti si de pe altul faci pe seriosul ? tu nici macar neuronul ala nu-l ai ti se schimba ideile din 5 in 5 minute :))))))))))))))))
e cel mai bun atacant al stelei acum ,atunci de ce il tot schimba reghe cu babaciunea de kape . ??? cine lo fi readus la steaua ii pot spune cu mina pe inima nu are ochi de scauter
acum cateva luni spuneai ca-i vacar si ca nu are nicio legatura cu fotbalul :))) dar cand nu ai decat un neuron...ti se schimba ideile in cap de la o zi la alta :)
Mie-mi place viteza lu' PIOV(R)ACARI.!.in meciu' cu Chelsea nu mai stiau aia cum sa-l tina..iar cind sarea el la cap aia doar se ridicau pe varfuri si erau mai inalti ca el...fara emotii..
Federico este din alta lume ...aceea profesionista ...
Rosu a fost atacant?!
deci e f bun, dar mai slab decit Rosu....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.